#بر‌دور‌باطل‌گرفتاریم‌هنوز ..از هنر هزینه‌نمیکنیم!ایده نداری...

#بر‌دور‌باطل‌گرفتاریم‌هنوز ..از هنر هزینه‌نمیکنیم!
ایده نداریم، تنها اجرا می‌کنیم!
بجای اینکه وصیتنامه شهیدان را #قاب کنیم، روزی دو خط از روی آن بنویسیم. دوخط را حلاجّی و تحلیل کنیم و راه‌حل بسازیم.

اگر فرمودند "زنده‌نگه‌داشتن یاد شهید، کمتر از شهادت نیست" به این معناست. نه اینکه هرسال #دور_شکم‌ بیاوریم و هرسال #یادواره هزار و خرده‌ای شهید بگیریم و فردای یادواره دوباره همان مادر شهید برود در منزلش تااااا سال بعد و یادواره‌ای دیگر!

#یادواره‌شهید خوب است؛ مسابقات فرهنگی دفاع مقدس خوب است، اینها عالی‌ست، اما هرگز #کافی نیست. بر بستر دانشگاه باید پیرو شهید از پیروِ دشمنِ شهید از هم جدا باشند؛ بیایید وصیتنامه‌ها را تبیین کنید. بیایید دغدغه‌هارا با ادبیات گوناگون دانشجویی _درفضاهای گوناگون_ تبیین کنید.

شاخ و برگ و نارنجک و قمقمه و سربند برای شروع خوب است اما، چهل سال از انقلاب گذشته .... از #کلاش به #روان‌نویس و از #تانک به #ماوس رایانه رسیده‌ایم. جنگ‌ها بروز شده‌اند، متاسفانه ما همچنان عاشقِ بی‌سیم و کلاشیم، بجای #عاشق‌مبارزه‌با‌صهیونیست بودن، که سلاح خود می‌طلبد!


جذب حداکثری بمعنای آموختن قرآن به #دواعش و #هیلاری‌کلینتون نیست، جذب حداکثری یعنی بدانیم هدایتِ هرفرد #آزاده بمعنای هدایت یک #امت است. جذب حداکثری یعنی علم‌آموزی بی‌عمل ممنوع. جذب حداکثری یعنی دافعه‌ها باید منطقی و مسئولین اهل تدبر و مسلط بر شرایط باشند که این یعنی لزوم #تقوا در پذیرش مسئولیت‌.


#چه‌مقدارآنگونه‌ایم‌که‌باید‌می‌بودیم؟


:white_small_square:️:writing_hand: #اصولگرای_اصلاح‌طلب

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...