نیمه اولبازی در نیمه اول بر خلاف انتظارات با گلزنی استقلال خ...

نیمه اول

بازی در نیمه اول بر خلاف انتظارات با گلزنی استقلال خوزستان آغاز شد و آلویس نانگ موفق شد در دقیقه 2 اولین گل بازی را به ثمر رساند. پس از گل استقلال خوزستان حملات اماراتی ها شروع شد و موقعیت هایی را نیز روی دروازه استقلال خوزستان ایجاد کردند اما با هوشیاری مدافعان استقلال خوزستان این حملات خنثی شد.

آبی های خوزستان نیز در این نیمه صاحب موقعیت شدند. که در مهم ترین آنها در دقیقه 22 شوت مهدی مومنی با اختلاف اندک از کنار دروازه الجزیره به بیرون رفت. در دقیقه 30 بازیکنان الجزیره صاحب یک موقعیت خوب شدند اما  ضربه سر مهاجم این تیم از کنار دروازه به بیرون رفت.

خطرناک ترین موقعیت الجزیره در نیمه اول در ثانیه های پایانی این نیمه رقم خورد که آیلتون روی اشتباه محمد طیبی صاحب یک موقعیت تک به تک شد اما درخشش وحید شیخ ویسی مانع از گلزنی او شد.
نیمه دوم
نیمه دوم نیز با حملات دو تیم و مخصوصا الجزیره شروع شد که خوزستانی ها توانستد به خوبی بازی را کنترل کنند. در دقیقه 60 ضربه آزاد حسن بین سعید به شکلی بسیار خطرناک به تیر دروازه الجزیره بر خورد کرد تا خوزستانی ها از زدن گل دوم ناکام باشند.

4 دقیقه بعد نیز اماراتی ها یک توپ را به تیر دروازه استقلال خوزستان زدند. سانتر مبخوت و ضربه سر مدافع پیش تاخته الجزیره به تیر خورد و در ریباند نیز مدافعان استقلال خوزستان مانع از گلزنی اماراتی ها شدند.

آنها همچنین در ادامه موقعیت هایی را روی دروازه استقلال خوزستان ایجاد کردند که درخشش وحید شیخ ویسی و البته بی دقتی در زدن ضربات آخر مانع از باز شدن دروازه استقلال خوزستان شد. تا آبی های خوزستان دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا را نیز با پیروزی به پایان رسانند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار