طارمی در آستانه ورود به جمع برترین گلزنان تاریخ پرسپولیسوبسا...

طارمی در آستانه ورود به جمع برترین گلزنان تاریخ پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم بوشهری پرسپولیس با دو گلی که شب گذشته مقابل الوحده به ثمر رساند، مجموع گل‌های خود با لباس پرسپولیس را به عدد ۳۹ رساند.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، مهدی طارمی، مهاجم تیم پرسپولیس شب گذشته در دیدار این تیم مقابل الوحده امارات در هفته دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دو گل سرنوشت ساز به ثمر رساند و نقش اول پیروزی شیرین و مهم پرسپولیس در این بازی سخت بیرون از خانه بود.

شماره ۹ پرسپولیس با دو گلی که دیشب وارد دروازه الوحده کرد، تعداد گل‌های خود در سال ۹۵ را به عدد سیزده رساند. ضمن اینکه با دو گل شب گذشته، مجموع گل‌های طارمی برای پرسپولیس به عدد ۳۹ رسید و او در آستانه پیوستن به جمع برترین گلزنان تاریخ پرسپولیس قرار گرفت.

طارمی در اولین فصل حضور خود در پرسپولیس، ۷ گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا و در مجموع ۸ گل به ثمر رساند. او در فصل دوم حضور خود در جمع سرخپوشان نیز در فصل گذشته مجموعاً ۱۸ گل، ۱۶ گل در لیگ برتر و ۲ گل در جام حذفی وارد دروازه حریفان کرد و در سال جاری که سومین فصل حضور او در پرسولیس نیز محسوب می‌شود، تاکنون ۱۳ گل به ثمر رسانده که یازده گل او در لیگ برتر و ۲ گل در لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

مهاجم شماره ۹ پرسپولیس آمار خیلی خوبی هم در زمینه ساختن گل برای هم‌تیمی‌های خود دارد و مخصوصاً با گرفتن پنالتی از حریفان، بارها زمینه ساز گلزنی دیگر بازیکنان پرسپولیس شده است. این در حالی است که طبق آمار منتشر شده در برنامه نود، داوران لیگ برتر در این فصل تاکنون به اشتباه هشت پنالتی برای پرسپولیس نگرفته‌اند که تعداد زیادی از این پنالتی‌ها، خطا روی طارمی بوده است.

نکته جالب توجه در مورد مهدی طارمی این نکته است که او تنها با زدن ۵ گل دیگر و با رسیدن به آمار ۴۳ گل زده برای پرسپولیس، به جمع ۵ گلزن برتر تاریخ این باشگاه خواهد رسید و تنها فرشاد پیوس، علی پروین، مرحوم صفر ایرانپاک، ناصر محمدخانی و حسین کلانی را بالای سر خود خواهد داشت.

باتوجه به روند پرسپولیس و طارمی و بازی‌های باقی مانده از فصل لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، به نظر می‌رسد مهاجم بوشهری پرسپولیس در سال ۹۶ به این مهم برسد و بتواند خودش را به جمع ۵ گلزن برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس برساند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها