سرباز کوچک:نمونه هایی از اجرای سند 2030 #قمفاجعه فرهنگی در ق...

سرباز کوچک:

نمونه هایی از اجرای سند 2030 #قم

فاجعه فرهنگی در قم و توجیه عجیب آموزش و پرورش

کشف چادر دانش‌آموزان دختر در امتحانات تیزهوشان قم و حضور بازرسان مرد!

در اقدامی عجیب و غیرقابل توجیه، از دانش آموزان دختر حاضر در امتحان تیزهوشان قم خواسته شد تا چادرهای خود را برداشته و بدون چادر امتحان دهند.

صراط: در اقدامی عجیب و غیرقابل توجیه، از دانش آموزان دختر حاضر در امتحان تیزهوشان قم خواسته شد تا چادرهای خود را برداشته و بدون چادر امتحان دهند.

به گزارش صراط، روابط عمومی آموزش و پرورش قم در توجیه این اقدام به رادیو ایران اعلام کرد که دلیل این اقدام جلوگیری از تضییع حق بقیه دانش آموزان بوده است!

به بیان ساده تر، توجیه آموزش و پرورش به معنای آن است که چادر ابزار تقلب محسوب شده است. بنا بر این توجیه، در زمانی که دختران دانش آموز مجبور به برداشتن چادر شده اند، فقط همکاران زن در جلسه امتحان حاضر بوده اند.

با این وجود، در خلال امتحان بازرسان مرد نیز به جلسه امتحان وارد می شوند و به گفته والدین برخی از دانش اموزان، با درخواست دختران برای سر کردن چادر در زمان حضور بازرسان هم موافقت نمی شود!

پاسخ آموزش و پرورش به این موضوع هم عجیب است. بنا بر اعلام آموزش و پرورش به رادیو، بازرسان قبل از ورود به جلسه با مسئولان محل حوزه امتحانی هماهنگ کرده اند؛ با این حال آموزش و پرورش توضیح نداده است چرا اجازه سر کردن چادر به دختران دانش آموز داده نشده است.

نمونه هایی از اجرای سند 2030 #یزد

اقدام عجیب در جشن یک مدرسه
مدل جدید کشف حجاب در یزد!
در سایه بی توجهی مسئولان، مراسم جشن پایان سال یکی از مدارس یزد در سینما دانش آموز این شهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری شهدای ایران؛ در سایه بی توجهی مسئولان، مراسم جشن پایان سال یکی از مدارس یزد در سینما دانش آموز این شهر برگزار شد.به گزارش میزان، در این مراسم، آقای مجری در اقدامی عجیب از دانش آموزان دختر حاضر در سالن می خواهد چادرهای خود را به هوا پرتاب کنند و این در حالی است که طبق فیلم منتشر شده از مراسم، افرادی در ردیف نخست سالن برگزاری مراسم نشسته بودند که به نظر می‌آید مسئولان مدرسه هستند.
#دولت_بی_غیرت
#خدا_لعنت_کند_دولت_بی_غیرت_را

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است