عکس و تصویر :fleur-de-lis: #اسلام دومین #دین رسمی در #اتریش :s...

#اسلام دومین #دین رسمی در #اتریش
✨ آشنایی بیشتربا
#مرکز_امام_علی_وین
در👇 👇 👇
http://rahyafte.com/41764/

🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱

💠 @rahyafte_com💠

#اتریش بیش از هشت میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن وین و زبان رسمی آن #آلمانی است. در اتریش #ادیان مسیحیت (کاتولیک و پروتستان و ارتودوکس)، اسلام و یهودیت به رسمیت شناخته شده‌اند. به همین منظور، انجام فعالیت‌های اسلامی در قلب #اروپا ضروری به نظر می‌رسید. اما تا سال ۱۳۷۱ ایرانیان مقیم #وین مکانی برای انجام مراسم #عبادی و #فرهنگی خود نداشتند، در این سال مکانی از سوی جمهوری اسلامی ایران در منطقه ۶ وین خریداری شد که با نام #مرکز_فرهنگ_اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد.
#مرکز_اسلامی_امام_علی(ع) در واقع به همت دفتر مقام معظم #رهبری در وین بنیانگذاری شده است،در اتریش مرکز اسلامی امام علی (ع) کانون اصلی همگرایی همه #شیعیان با همه ملیت‌هاست، ما در وین مراکز شیعی داریم که همه به عنوان مجموعه اقماری مرکز اسلامی امام علی(ع) هستند.

⚜ ما در طول سال در حدود ۱۲۰ مراسم برای مناسبت‌های مختلف داریم، یعنی هر سه روز یک مراسم عمومی به جز دعای #ندبه، دعای #کمیل و #نماز_جمعه داریم. در این ۱۲۰ مراسم تقریبا تمام آنها به اطعام ختم می‌شوند و شرکت‌کنندگان مهمان #ائمه معصومین علیهم السلام می شوند.

⚜ رابطه ما با نهادهای مدنی و دولت جمهوری #اتریش رابطه بسیار صمیمی است، هر سال #رئیس_جمهوری کشور اتریش آقای فیشر، آقای فایمن #صدراعظم و هویپر #شهردار وین از ما دعوت می‌کنند، نشست و گفت وگوی در فضای صمیمی داریم و در مناسبت‌های بزرگ هم #پلیس با ما همکاری می‌کند تا امنیت مراسم تأمین شود.......

#مرکز_اسلامی_امام_علی(ع) در سه بخش فعالیت‌ می‌کند؛ یک #مدیریت اداری و مالی، در دو بخش #اداری و #مالی؛ بخش دیگر مربوط به مدیریت خدمات #فرهنگی و #شرعی است که خود این دو بخش دارد، یک بخش خدمات فرهنگی و دو بخش خدمات شرعی؛ در بخش خدمات شرعی چند کار صورت می‌گیرد: یک: #ازدواج، #طلاق، #تشرف_به_اسلام. دوم: پاسخ به سوالات شرعی، سوم: #مشاوره، چهار: امور #اموات و پنج: اخذ #وجوه شرعیه.
اما در بخش خدمات فرهنگی، ۱۲ کار عمده صورت می‌گیرد، برگزاری...... ؟؟؟

⚜ در ماه حدود ۲ تا ۶ #تشرف_به_اسلام داریم. البته گاهی به ۷ نفر هم می‌رسد.✨ وظیفه اصلی ما درست کردن #مستبصر نیست، وظیفه اصلی ما این است قرائت اسلام راستین را برای مردمان این سرزمین با اولویت مخاطبان بومی تبیین کنیم✨ و طبیعی است که تجلی اسلام راستین در فرهنگ #شیعی است. و طبیعی است که عده ای هم مستبصر می شوند.....

آشنایی بیشتربامرکزامام علی اتریش در👇 👇 👇
رهیافته سایت مرجع تازه مسلمانان رهیافتگان مبلغین ومراکزاسلامی
انجمن شهیدادواردوآنیلی🌷
http://rahyafte.com/41764/

🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱 ⚜ 🔱

💠 @rahyafte_com💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...