ویژه کنید
عکس و تصویر از مریم اسلامی تا مریم میرزاخانی! تاریخ گواه است که سرزمین #ایران زادگاه و پرورشگاه ...

از مریم اسلامی تا مریم میرزاخانی!

تاریخ گواه است که سرزمین #ایران زادگاه و پرورشگاه پاکان و نخبگان بشریت بوده و هست. خصوصا پس از تابش خورشید اسلام بر این سرزمین و به ویژه پس از بهار #انقلاب_اسلامی که دنیا شاهد شکوفایی و پیشرفت چشمگیر استعدادهای درخشان ایرانی است و به لطف الهی امروز سرعت #تولید_علم در ایران چندین برابر سایر کشورهای جهان است.

اما آنچه در این بین قابل توجه است رویکرد متفاوت، نابرابر و گزینشی جریان های خاص بین المللی و وابستگان و دلبستگان داخلی آنها در ایران اسلامی نسبت به چهره های درخشان علمی ایران است. توفیقات یکی را برجسته میکنند و از او یک الگو میسازند و توفیقات دیگری را سانسور میکنند و مانع الگو شدنش میشوند!

برای نمونه میتوان دو شخصیت موفق در عرصه علم و اختراع و اکتشاف را با هم مقایسه کرد و بررسی کرد که چرا یکی را آنچنان بزرگ میکنند که در سطح رؤسای جمهور و شخصیت های ایران و آمریکا نسبت به فوت او واکنش نشان میدهند و او را الگو معرفی میکنند، و فعالیت های دیگری را قربانی سانسور رسانه ای میکنند مبادا به الگویی برای جوانان ایران و سایر کشورها تبدیل شود.

یکی بانوی دانشمندی محجبه، متدین، مجاهد، فعال اجتماعی، با خانواده ای انقلابی و مبارز و معتقد به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی، و با رفتار و گفتاری اسلامی و ایرانی است؛
و دیگری بانوی دانشمندی غیر محجبه، غیر انقلابی، با مذهبی فردی و سلیقه ای و قرائتی شخصی از اسلام، فاقد فعالیت های سیاسی اجتماعی و اعتقادات و التزامات انقلابی، با خانواده ای معمولی، یعنی شخصیتی مطابق میل سیاست بازان نظام سلطه. [ #روحش_شاد ]

یکی بانوی دانشمند مرحومه خانم #مریم_میرزاخانی با عنوان "تنها زن دارنده مدال فیلدز"،
و دیگری بانوی دانشمند خانم #مریم_اسلامی با عنوان "برترین زن مخترع جهان"

این روزها بسیار از مرحومه مریم میرزاخانی شنیده ایم، اما بد نیست اندکی نیز راجع به دکتر مریم اسلامی #برترین_زن_مخترع_جهان بدانیم:

مصاحبه کیهان با بانویی که میتواند الگوی خوبی برای دختران پاک ایران اسلامی باشد را حتما بخوانید:
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1747387

آنان که #الگو شدنشان امیال و اهداف اهل دنیا را تامین نمیکند بلکه به #خطر می اندازد، محکوم به سانسور خبری و فراموشی هستند و آنان که الگو شدنشان به تحقق اهداف #نظام_سلطه کمک خواهد کرد محکوم به شهرت و تامین منافع سلاطین پلید آن هستند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...