درمان بیماری های زنان به کمک طب سوزنی.:low_brightness_symbol...

درمان بیماری های زنان به کمک طب سوزنی

.
:low_brightness_symbol:با کمک طب سوزنی می توان بسیاری از مشکلات و بیماری های زنان را درمان کرد . بیماری هایی مانند آمنوره اولیه و ثانویه ، دیسمنوره های شدید ، مشکلات کیست ، سندرم تخمدان پلی کیستیک ، فیبرم رحم ، اختلالات هورمونی ، ناباروری و مشکلات قاعدگی را درمان کرد.
.
:low_brightness_symbol:بیماری آمنوره اولیه که در خانم هایی که تا سن 16 سالگی هنوز قاعدگی در آن ها رخ نداده گفته می شود و همچنین درمان آمنوره ثانویه که بسیار شایع تر بوده و در خانم هایی که قاعدگی در آن ها رخ داده اما در دوره ای 3 تا 6 ماهه دچار فقدان قاعدگی شده اند و دلیل آن چیزی به جز بارداری می باشد.
.
:low_brightness_symbol:آمنوره یک بیماری نبوده و در اصل نشانه ای از یک بیماری می باشد که طب سوزنی به خوبی می تواند به آن ها پرداخته و مشکلات آمنوره را برطرف کند.
.
:low_brightness_symbol:مشکل شایع بعدی در بیماری های زنان دیسمنوره های شدید است که به دردهایی که در دوره ی قاعدگی رخ می دهد گفته می شود.
.
:low_brightness_symbol:دیسمنوره ها بسیار شایع بوده و در بسیاری از زنان رخ می دهد که علت آن ترشح پروستاگلندین ها هستند که طی ترشح آن ها رحم منقبض شده و جریان خون در این قسمت کاهش می یابد و بر همین اساس عصب ها نصبت به درد حساس تر می شوند.
.
:low_brightness_symbol:مشکلات کیست در زنان یکی از بیماری های فراگیر بوده که می توان آن را به وسیله ی طب سوزنی درمان کرد . کیست ها در زمان تخمک گذاری و معمولا ناشی از... ادامه مقاله در سایت سوزنیران :white_down_pointing_backhand_index: :white_down_pointing_backhand_index: :white_down_pointing_backhand_index: :white_down_pointing_backhand_index: :white_down_pointing_backhand_index:
soozaniran.com/women-diseases

#کیست #کیست_تخمدان #آمینوره #دیسمنوره #دیسمنوره_اولیه #تخمدان_پلی_کیستیک #تخمدان #تخمدان_پلیکیستیک #سندرم_تخمدان #سندرم_تخمدان_پلی_کیستیک #سندرم_تخمدان_پلی_کیستیک #فیبرم #فیبرم_رحم #فیبرم_رحمی #اختلال_هورمونی #اختلالات_هورمونی #اختلالات_قاعدگی #اختلالات_جنسی #اختلالات_هورمونی #ناباروری #ناباروری #ناباروری #مشکلات_قاعدگی #قاعدگی #قاعدگی_دردناک #پریود #پریود_نامنظم #طب_سوزنی #طب_سوزنی_چین #طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...