ویژه کنید
عکس و تصویر #نامه-مهدی-کروبی ↕ حال روز گذشته شیخ مهدی #کروبی و در زمانی که شنیده‌ها حکایت از ...

#نامه-مهدی-کروبی ↕
حال روز گذشته شیخ مهدی #کروبی و در زمانی که شنیده‌ها حکایت از این داشت که ماجرای #حصر در حال حل شدن است در نامه‌ای وقیحانه و سرگشاده بدون آنکه از اقدامات خود در سال ۸۸ و #آشوبگران عذرخواهی کند به #رهبر معظم انقلاب حمله ور شد و مسئولیت اقدامات خود و دشمنان داخلی و خارجی مردم شریف ایران در راستای آشوب، تحریم فلج کننده اقتصادی کشور که با #جاسوسی خائنین سیاستمدار پناهنده شده به غرب موجب مشکلات معیشتی مردم شده، را برگردن ایشان انداخت.

کروبی که روزی رئیس مجلس شورای اسلامی بود و مسئولیت ریاست بنیاد #شهید را نیز برعهده داشت امروز به مانند سرکرده‌های گروهک‌های خارج نشین به تمامی ارکانی نظام #جمهوری-اسلامی-ایران حمله‌ور می‌شود.

او به مجلس‌خبرگان، شورای نگهبان و رئیس آن که مانند سدی آهنین از نفوذ عناصر ضدانقلاب به مناصب حکومتی جمهوری اسلامی سرسختانه مقابله کرده، رئیس دولت اصلاحات و وزیر کشور آن و ...حمله ور شد. وی در نامه خود دولت خاتمی را در سال 84 به تقلب در انتخابات متهم کرد . ناطق نوری را هم بی نصیب نگذاشت و عملکرد وی در ریاست مجلس را هم در جهت تثبیت اقتدار گرایی در کشور تحلیل کرد . و فقها و علمای بلاد مجلس خبرگان رهبری را هم در تیر رس انتقادات خود قرار داد. 

از منظر رقیب آرای باطله #انتخابات ۸۸ انگار همه در طول ۴۰دهه #انقلاب #اسلامی عمل کرده بدی داشته‌اند و او و طیف طرفدار او بوده که فقط دلسوزی مملکت را می‌کرده و وضع امروز مملکت نتیجه گوش فراندادن به دستورات کروبی است.!!!

متاسفانه در حالی که مسئله حصر به روزهای پایانی خود داشت نزدیک می‌شد کروبی با گوش فرا دادن به سخنان برخی نزدیکانی که منفعت سیاسی خودشان برایشان مهم تر از سرنوشت کروبی است گوش فرا داد و باز هم به مانند سال ۸۸ عامل دست دیگران شد و مسیر زندگی خود در سال‌های آخر عمرش را پیچیده‌تر کرد.

#تاریخ این روزها را قضاوت خواهد کرد.
.
.
.
#IRAN #iranian #iranian_photographers #iraniangirl #iran_aks_mobile #iranphotography #irani
@iran
#تهران #ایران #ایرانیان #ایرانی #روحانی #

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...