blackfighterblackfighterدنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
، استیون ه
blackfighter، استیون هاوکینگ، فیزیکدان و کیهان‌شناس برجسته جهان، درباره تلاش برای ایجاد ارتباط با موجودات فضایی هشدار داد. هاوکینگ مدعی شد هرگونه تلاش از سوی ساکنان کره زمین برای ارتباط با همسایگان فرازمینی خود به قتل‌عام آن‌ها از سوی این موجودات خواهد انجامید.

برجسته‌ترین فیزیکدان نظری جهان می‌گوید علیرغم اینکه احتمال دارد موجودات فضایی در سیاره «گلیز 832 سی» که اوایل سال میلادی جاری کشف شد، سکونت داشته باشند؛ این موجودات از تلاش‌های ساکنان کره زمین برای تماس با آن‌ها خشنود نخواهند شد.

هاوکینگ در یک برنامه مستند به نام «مکان‌های موردعلاقه استیون هاوکینگ»، اظهار داشت: در آینده ممکن است پیام‌هایی از سیاره گلیز 832 سی دریافت کنیم؛ اما، باید در پاسخ دادن به این پیام‌ها محتاطانه عمل کنیم. وی مدعی شد رویارویی انسان‌ها با موجودات فضایی همانند کشف قاره آمریکا از سوی کریستف کلمب خواهد بود که به تقابل بومیان این قاره با اروپایی‌ها و کشتار ده‌ها میلیون نفر از بومیان انجامید. او افزود این موجودات ممکن است به دنبال چپاول سیاره‌های دیگر و استعمار آن‌ها باشند.

در ادامه گزارش آمده است: نخستین بار نیست که استیون هاوکینگ درباره موجودات فرازمینی هشدار می‌دهد. او سال 2010 میلادی نیز نگرانی‌های خود را در خصوص این موجودات در یک برنامه تلویزیونی ابراز کرده بود.

این دانشمند انگلیسی می‌گوید هر چه بر سن او افزوده می‌شود بیشتر به این موضوع ایمان می‌آورد که ساکنان کره زمین در جهان تنها نیستند.

سیاره گلیز 832‌ سی، پنج برابر کره زمین جرم دارد و دمای آن تقریباً اندازه درجه حرارت زمین است. فاصله این سیاره تا کره زمین، 16 سال نوری است.

نظر شما درباره موجودات فضایی چیه؟ خوشحال میشیم نظرتون اعلام کنید در کامنت ها
#استیون_هاوکینگ
#موجودات_فضایی
#نظریه
#سیاره_گلیز
#سیاه_چاله
@black_holes1
#استیون#هاوکینگ
بیشتر ...
نمایش همه 2 نظر
۲ سال پیش