@black_holes1آیا ما ایرانی ها با اسرائیل مشکل داریم یا اونا ...

@black_holes1

آیا ما ایرانی ها با اسرائیل مشکل داریم یا اونا مشکل دارند
چرا 13 برای ایرانیان نحس است؟؟
هولوکاست واقعی...:white_down_pointing_backhand_index::white_down_pointing_backhand_index::white_down_pointing_backhand_index::white_down_pointing_backhand_index:

خشایارشا پادشاه هخامنشی ایران مشاوری داشت به نام مردخای که یهودی مخفی بود که پس از توطئه در مورد وشتی همسر خشایارشا او را به قتل رساند و خواهرزاده خود هاداسا را که آن هم یهودی مخفی بود به همسری خشایارشا درآورد و نام آن را به استر تغییر داد پس از آنکه استر بانوی ایران شد شبکه ای از یهودیان را در دستگاه حکومتی ایران جای داد و آنها را به رده های بالای حکومتی رساند.هامان وزیر بادرایت ایران در آن زمان متوجه ارتباط مشکوک بین مردخای و استر شد و آن را به اطلاع خشارشا رساند. استر به محض اینکه از این موضوع مطلع شد به مردخای خبر داد. مردخای در شب 13 فروردین ماه حکم قتل هامان و 77هزار ایرانی را گرفت. در روز 13 فروردین 15 قوم ایرانی قتل عام شدند. از آن روز به بعد ایرانیان در13 فروردین از خانه های خود بیرون می روند تا یک بار دیگر در خانه شان قتل عام نشوند.

جالبه بدونید که یهودی ها در 13 فروردین هرساله در تمام دنیا جشنی برپا می کنن به نام پوریم که روز هامان سوزان (ایرانی کشی) که مجسمه هامان رو با کاه درست میکنن و آتش میزنن و یا تصویر هامان رو به شکل نان درست می کنن و جلوی بچه هاشون میذارن که با کارد تکه تکه ش بکنه و بخوره یا وسط یه سیبل یه عکس زشت می ذارن که این هامانه وباید بهش شلیک کنن و رنگهای دایره های سیبل طوری قرار گرفته که نشانگر پرچم ایرانه.
@black_holes1

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...