بسم الله الرحمن الرحیمرنجنامه‌ی مظلومیت #عرفان_انقلابی:glowi...

بسم الله الرحمن الرحیم

رنجنامه‌ی مظلومیت #عرفان_انقلابی

:glowing_star:️ انقلاب ما، انقلاب معنویت و انفجار نور بود و #حضرت_امام بعد از 1400 سال دریچه ای تازه را بروی تشنگان حقیقت و طالبان طریق معنویت گشودند. #عرفان_امام همان عرفان انقلابی است که ثمره آن تولید هزاران شهید و #عارف_مجاهد است، عارفانی که در تاریکیِ شب غرق عشق بازی و تهجد؛ و در روشناییِ روز شیران بیشه‌ی جهاد و شهادت بودند.

:white_heavy_check_mark:️ از گذشته تا کنون #آیت_الله_قاضی ها، #علامه_طباطبایی ها و #آیت_الله_بهجت ها و... همه در این مسیر تابناک سیر نموده اند و حامی امام و انقلاب بوده اند. امروزه نیز قریب به اتفاق شاگردان این مکتب از جمله #آیت_الله_سعادت_پرور و شاگرد برجسته‌ی ایشان، یادگار شهدا #استاد_غفاری در این مسیر پرنور و پر برکت در حال مجاهدت در عرصه تربیت جوانان نخبه از طلاب و دانشجویان می باشند.

:tulip: استاد فرزانه ای که شش تن از تربیت یافتگان جلسات معنوی ایشان جزء #شهدای_مدافع_حرم هستند و همیشه در جلسات عمومی و خصوصی بر تبعیت کامل از #رهبر_معظم_انقلاب و تلاش در مسیر #حفظ_نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید می‌نمایند.

:flag_for_Iran:️ شاخصه‌ی برجسته‌ی عرفان ایشان سفارش همیشگی بر پرهیز از انزوا و بی تفاوتی نسبت به مسائل روز نظام جمهوری اسلامی و انقلاب است تا آن‌جا که یکی از بیانات معروف ایشان:️
"ما فرزندان امامیم، اگر این عرفان مؤید انقلاب ما نشود، اگر مؤید شهدای ما نشود، اگر از ولایت فقیه‌مان دفاع نکند، این عرفان و سلوک را زیر پا له می کنیم."️ است.

:white_heavy_check_mark: ما از طریق این نامه حمایت خود را از تمامی افرادی که در مسیر اصیل انقلاب و عرفان انقلابی هستند از جمله آیت الله سعادت پرور و تمامی شاگردان ایشان به خصوص استاد غفاری اعلام می‌داریم.
:cross_mark: و تلاش‌های خبیثانه ای که در این روزها با شیطنت رسانه ای آب به آسیاب دشمن می‌ریزد و چهره‌ی نورانی اساتید موثر اخلاق را مخدوش جلوه می‌دهد را محکوم می‌نماییم!

:heavy_large_circle:️ شدت مظلومیت عالم فرزانه، استاد غفاری به حدی زیاد شده که ایشان و اطرافیان و شاگردان ایشان آماج تهمت های ناروای جماعت خشک مقدس شده اند، و هرچه که از مظلومیت عرفای سابق شنیده بودیم در ایشان دیدیم. حکایت ظلم‌های جماعت جاهل آن‌جا دردناک می‌شود که این #عالم_ربانی به خاطر حفظ شاگردان خود از گزند تهمت و عداوت دشمنان، تصمیم به کناره گیری از همه‌ی مسؤولیت های معنوی خویش گرفته اند.

:white_heavy_check_mark: باتوجه به نیاز مبرم جامعه به معنویت و محبوبیت فوق العاده مباحث معرفتی ایشان در میان مردم و مخصوصا جوانان، با همه‌ی وجود از استاد و #پدر_معنوی عزیزمان تقاضا داریم که سایه‌ی محبت پدرانه‌ی خود را از ما دریغ نکنند و بیش از پیش خیل جوانان تشنه معنویت را از چشمه #معارف_اهل_بیت مستفیض بفرمایند. امروز چشم امید چندهزار جوانی که با دست محبت استاد غفاری از منجلاب گناه خارج شده اند به ایشان است بلکه این جوانان و امثالهم را بیش از پیش غرق دریای عشق و معرفت #اهل_بیت بفرمایند...

:small_blue_diamond: همچنین به محضر منیع #حضرت_امام_خامنه_ای به عنوان #نایب_امام_زمان علیه السلام و یگانه پناهگاه جوانان #امت_اسلام، بهترین سلام ها را می فرستیم و عرضه می داریم که در راه وصول به معارف مدنظر شما و حضرت امام چه رنج ها که از جماعت نادان نکشیدیم و چه تهمت ها و نارواها که نشنیدیم. هرچند همه را از باب "رحماء بینهم" نادیده انگاشتیم ولی اکنون شدت هجمه به حدی رسیده که خطر محرومیت از محضر عالم وارسته، استاد غفاری را حس می کنیم. فلذا از مقام بی بدیل #ولی_فقیه خواهشمندیم مثل همیشه با دیده التفات به عشق و عطش هزاران جوان تشنه معنویت نگریسته و مظلومیت این چشمه معنویت انقلابی را ملاحظه فرمایند.
:small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond::down-pointing_red_triangle::small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond::small_orange_diamond:
:diamond_shape_with_a_dot_inside: همه برای بیعتی دوباره با ولیّ امرمان #حضرت_امام_خامنه_ای و حمایت از معارف الهی استاد انقلابی اخلاق حاج آقای #غفاری، این نامه را امضا می‌کنیم.
:white_down_pointing_backhand_index::white_down_pointing_backhand_index:
https://goo.gl/forms/sQ0RzTOhH3BHoFhE3

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...