ویژه کنید
عکس و تصویر اعتراض زنان به تبرئه متجاوز به خاطر پوشش تحریک‌کننده قربانی در ایرلند موافقان بی‌حجابی و ...

اعتراض زنان به تبرئه متجاوز به خاطر پوشش تحریک‌کننده قربانی در ایرلند

موافقان بی‌حجابی و بی‌بندوباری استدلال می‌کنند که حجاب، منع مردان است و منع باعث حرص و ولع و تحریک بیشتر مردان می‌شود، درحالی‌که واقعیت عکس ادعای آن‌هاست و آنچه دیده می‌شود این است که زنان بی‌حجاب بسیار بیشتر از زنان باحجاب مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، زیرا بی‌حجابی، موجب تحریک مردان است و کامیاب نشدن مرد به خاطر موانع فرهنگی و اجتماعی و عدم اطفاء شهوت موجب حرص و ولع بیشتر در مردان است. اما در صورت وجود حجاب، تحریکی صورت نمی‌گیرد تا به خاطر منع حرص و ولعی ایجاد شود.

جالب اینجاست که اخیراً دادگاهی در ایرلند فردی را که به دختری تجاوز کرده بود را به سبب اینکه دختر لباسی نامناسب و توری (محرک) بر تن داشته است؛ بی‌گناه اعلام کرده و لباس نامناسب دختر را دلیل تجاوز عنوان کرده است. (دقیقاً همان چیزی که مدافعین بی‌حجابی آن را انکار می‌کنند)

جالب‌تر اینکه وکیل متهم که زن بوده است، ثابت کرده است که شواهد و نوع پوشش دختر نشان می‌داده که وی به دنبال رابطه بوده است. و هیئت منصفه هم که، شامل هشت مرد و چهار زن بودند پس از ۹۰ دقیقه مشورت به توافق رسیدند که این مرد باید تبرئه شود.

این حکم خشم مدافعان حقوق زنان را برانگیخته است.

مگر این‌ها چشم و دل سیر نبودند؟! مگر بی‌حجابی حرص و ولع را در مردان کم نمی‌کند؟ پس چرا به دختری که پوشش مناسب نبود تجاوز کرده‌اند؟

اصلاً چرا دادگاه به پوشش دختر گیر داده است؟ مگر نمی‌گویند پوشش مهم نیست؟!

آن‌هایی که پوششان به خودشان مربوط است بدانند که چنین وقایعی در انتظار آن‌هاست.
تگ ها : #تجاوز_به_عنف #تجاوز_جنسی #رابطه_تجاوز_و_حجاب #متجاوز #حجاب
لینک کوتاه مطلب : http://nidamat.com/?p=23067

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...