ویژه کنید
عکس و تصویر چشم سوم چیست ؟ قسمت اول همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم یا چشم درون (آجنا) دارند ...

چشم سوم چیست ؟ قسمت اول

همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم یا چشم درون (آجنا) دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند. چشم‌سوم ( آجنا) بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و یرای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علایم باز شدن چشم سوم ( آجنا) یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم ( آجنا) را می توان تشخیص داد.

چشم سوم توانایی دیدن چیزهایی است که احتمال دارد در آینده اتفاق بیفتند؛ به عبارتی توانایی دیدن چیزهای نهفته و نادیدنی است.

همه‌ی آدم‌ها به چشم سوم خود دسترسی دارند. به عنوان مثال، وقتی بر اساس ظن و گمانی که دارید عمل می‌کنید، در واقع از چشم سوم‌تان استفاده کرده‌اید. اما این فقط شروع ماجرا است. چشم سوم‌ یک حس است، حسی که می‌توانید آن را پرورش دهید؛ حسی که می‌تواند ناب‌تر و دقیق‌تر از یک ظن و گمان ساده باشد.

مطلب مرتبط : ۱۰ راه برای گشودن و فعال سازی چشم سوم

چشم سوم جزء طبیعی و ذاتی وجود هر انسان است. یکی از نگرش‌های ممکن آن است که چشم سوم را یک ارگان «ماورایی» در نظر بگیریم که مغز و تمام احساسات را در بر می‌گیرد؛ و در واقع مجموعه‌ای است که به صورت یک ارگان بزرگتر و احساسی‌تر عمل می‌کند. چشم سوم بخشی هوشمند از فرایند تکامل طبیعی بشر است که به شما اجازه می‌دهد الگوها و انگاره‌هایی را در زندگی خود ببینید. و حتی جالب‌تر از آن، این که چشم سوم‌تان می‌تواند با در اولویت قرار دادن اطلاعات مربوطه نسبت به سایر حس‌ها، این انگاره‌ها را برای شما آشکار و قابل رویت کند.

می‌توانید از چشم سوم‌تان، به عنوان یک حس، به روش‌های مختلف بسیاری استفاده کنید. بیننده‌ها (نگرنده‌ها) از چشم سوم‌شان برای درک ارتباطات پنهان و پاسخ به پرسش‌هایی که دارند استفاده می‌کنند. کسانی که در حوزه‌ی انرژی کار می‌کنند، انرژی‌های اطراف‌شان را «حس» می‌کنند و بعد آگاهانه آن انرژی را کنترل و هدایت می‌کنند. پس هر بار که احساس همدلی به شما دست داد، بدانید که در حال استفاده از چشم سوم‌تان برای درک و احساس کردن عواطف دیگران هستید. مثال‌های فراوان دیگری نیز درباره‌ی کسانی که از چشم سوم‌شان استفاده می‌کنند وجود دارد.

۸ تکنیک باز کردن چشم سوم

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه چشم سوم‌ – یعنی منبع «حس ششم»تان را باز کنید؟ وقتی این منبع انرژی به طور کامل باز می‌شود و به تعادل می‌رسد شم و شهود ما جان می‌گیرد و به سطحی بالاتر ارتقاء پیدا می‌کند. متاسفانه، برای بیشتر ما، گشودن چاکرای چشم سوم و استفاده از توانایی‌های آن در بهترین حالت یک چالش بزرگ است، و حتی گاهی ممکن است دست نیافتنی باشد. در این نوشتار چند تکنیک و روش ساده و توصیه‌هایی را به شما ارائه می‌کنیم که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

۱. تکنیک مالیدن

انگشت اشاره را می‌گیرید و آن را به آرامی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اطراف چشم سوم‌تان به صورت دایره‌ای می‌مالید.

ما در اینجا این کار را فقط برای چند لحظه انجام می‌دهیم. شما به مدت حدودا پنج یا ده ثانیه به مالیدن ادامه دهید.

کاری که اکنون انجام می‌دید چشم سوم‌تان را بیدار می‌کند.

آنچه بعدا باید انجام دهید آن است که چشم‌های‌تان را ببندید و یک کره‌ی چشم را درست در مرکز، یعنی همانجایی که بین ابروهای‌تان را می‌مالیدید، تصور کنید.

آن چشم را تجسم کنید و حرکت کره‌ی چشم را به سمت بالا و پایین، چپ و راست، چرخش به چپ یا چرخش به راست تصور کنید و تجسم کنید که چند بار با آن چشم پلک می‌زنید.

این کار احساساتی را در ناحیه‌ی چشم سوم‌تان بر می‌انگیزد.

شما آن را فعال کرده‌اید و دارید آن را باز می‌کنید.

اگر هر روز این تمرین را انجام دهید، نهایتا به نقطه‌ای خواهید رسید که می‌توانید به همان وضوحی که با چشم‌های واقعی و فیزیکی‌تان می‌بینید با آن چشم نیز ببینید. بنابراین با چشمان بسته، قادر خواهید بود هر چیزی را به وضوح ببینید.

وقتی که این کار را برای حدود یک هفته انجام داده یا تمرین کرده باشید، یکی از کارهای بی‌نظیری که می‌توانید با چشم سومتان انجام دهید شروع بازدید از عتیقه فروشی‌ها و برداشتن اشیاء مختلف است.

چشمانتان را ببندید.

چشم ذهنتان را با تکنیکی که در مورد آن صحبت کردیم بمالید. آن را چند بار بمالید تا بیدار شود و بعد چیزهای مختلفی را بر دارید.

به مناظر و چیزهایی که شروع به دیدن‌شان می‌کنید توجه کنید.

ممکن است از این قضیه شگفت زده شوید که شما شروع می‌کنید به برداشتن چیزهایی که تاریخچه‌ی آنها را از بر هستید انگار که کسی آنجا ایستاده باشد و این چیزها را به شما بگوید! احتمالا از میزان دقت و درستی اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید حیرت زده خواهید شد.

۲. تکنیک تنفس ۴۷۸

استفاده از ۴۷۸ راهی برای رسیدن به یک حالت

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...