ویژه کنید
عکس و تصویر با چهره‌ای خندان شهادت مرا به یکدیگر تبریک بگویید سپاه مریوان حقیقتا برای عباس کریمی ...

با چهره‌ای خندان شهادت مرا به یکدیگر تبریک بگویید
سپاه مریوان حقیقتا برای عباس کریمی دانشگاهی بود که با بهترین نمره از آن فارغ‌التحصیل شد. او همیشه می‌گفت “با چهره‌ای خندان شهادت مرا به یکدیگر تبریک بگویید.”
“محمدرضا نامی” از رزمندگان دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرگزاری دفاع مقدس اظهار کرد: شهید “عباس کریمی” از فرماندهان شایسته دفاع مقدس بود.
وی افزود: زمان آشنایی من با ایشان از سال ۱۳۵۹ است که بیشتر در محور مریوان با ایشان انجام وظیفه می‌کردم. در آن زمان شهید احمد متوسلیان به عنوان فرمانده سپاه و شهید عباس کریمی به عنوان مسئول اطلاعات سپاه مریوان انجام خدمت می‌کردند.
نامی با بیان اینکه کارهای اطلاعاتی، کمک زیادی به تصمیمات فرمانده عملیات می‌کرد، ادامه داد: شهید کریمی نقشی محوری در مریوان داشت.
وی تصریح کرد: در آن زمان شهید “عباس کریمی” همکاری بسیار چشمگیری با شهید متوسلیان داشت. وقتی شهید متوسلیان از او می‌پرسید تو از کجا چنین اطلاعات دقیقی از دشمن داری؟ می‌گفت “من خودم از نزدیک این اطلاعات را کسب کردم.” حاج احمد می‌گفت “روی اطلاعات برادر‌عباس باید صد درصد حساب و برنامه‌ریزی کرد”. در آن زمان مریوان امن‌ترین نقطه کردستان بود و هر آدم‌ساده‌ای هم می‌داند که برقراری امنیت جز با عملیات اطلاعاتی قوی و مستمر ممکن نیست.
نامی اذعان کرد: یک شب برای انجام فعالیت‌های اطلاعاتی با شهید عباس کریمی همراه شدیم. علی‌رغم خطرات بسیار، ایشان تا پشت سنگرهای دشمن برای کسب اطلاعات پیش‌ رفت.
وی اظهار کرد: حاج احمد واقعا از تبحر شهید کریمی در زمینه اطلاعاتی، لذت می‌برد. او با وجود وسواس عجیبی که نسبت به مسایل اطلاعاتی داشت تقریبا دربست حرف‌های عباس را قبول می‌کرد و کمتر به او ایراد می‌گرفت.
نامی افزود: سپاه مریوان حقیقتا برای شهید کریمی دانشگاهی بود که با بهترین نمره از آن فارغ‌التحصیل شد. او همیشه می‌گفت “با چهره‌ای خندان شهادت مرا به یکدیگر تبریک بگویید.”
وی گفت: بعد از شهادت شهید همت، شهید عباس کریمی فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) شد و سرانجام عباس کریمی در روز پنج‌شنبه ‌۲۴ اسفند سال ۱۳۶۳ در حالی که آخرین دستور ابلاغی از جانب قرارگاه عملیاتی را در عملیات بدر (منطقه شرق دجله و شمال القرنه) اجرا می‌کرد بر اثر اصابت ترکش خمپاره به ناحیه سرش مجروح و به مقام والای شهادت نائل شد.

#عکسنوشته #شهید_عباس_کریمی#عکسنوشته_های_مذهبی #عکسنوشته_های_شهدا #مذهبی #دوستی#شهادت #ناب #حس_خوب #عکسنوشته_های_زیبا #شادی #نشاط #خنده #خوشحالی #مثبت_اندیشی #شعر #شهید

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...