:no_entry: ️ماجرای کشتار ایرانیان توسط یهودیان در روز 13 بدر...

:no_entry: ️ماجرای کشتار ایرانیان توسط یهودیان در روز 13 بدر چیست؟

:collision_symbol: جشن پوریم؛ رقص #یهود در هولوکاست ایرانیان ‌‌
:white_heavy_check_mark: جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این باصطلاح جشن که همزمان با 13فروردین (در تقویم عبری 14 آدار) برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم #ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار #خشایارشا، کشته شدند.:face_with_cold_sweat:

:white_heavy_check_mark: اگرچه تصور برخی بر آن است که این داستان، #افسانهای بیش نیست، بعضی دیگر از مورخان نیز آن را واقعیتی انکارناپذیر قلمداد کرده و سند آن را برگزاری جشن «پوریم» توسط یهودیان می‌دانند. یهودیان (خصوصا صهیونیستها) به این ماجرا اعتقاد کامل دارند و هر ساله جشن پوریم را به عنوان :high_voltage_sign: ️نماد کشتار ایرانیان :high_voltage_sign: ️ با آداب عجیب و دور از دین و عقل، همچون خوردن مشروب تا جایی که دیگر توان تشخیص مطلبی را نداشته باشند، خوردن خون یا مایعات و شیرینی هایی به رنگ آن و... گرامی می دارند!!:face_screaming_in_fear: :face_screaming_in_fear: :persevering_face:

اما ماجرا چیست؟
:small_orange_diamond: پس از استقرار یهودیان در ایران توسط #کوروش، یهودیان جهت کسب قدرت بتدریج در لایه های حکومتی #هخامنشیان نفوذ کردند.
در زمان خشایار شاه، یهودیان با فریب و نیرنگ، یک دختر یهودی به نام « اِستِر » را وارد حرم سرای شاه ایران می کنند.

:small_orange_diamond: در یکی از مراسمهای شاهانه، خشایارشا به تحریک استر و برای سنجش اطاعت پذیری اش از شاه، از همسر خود؛ ملکه #وشتی :crown: درخواست می کند که خود را برهنه کرده و بر حاضران عرضه کند.:face_with_open_mouth_and_cold_sweat: ملکه وشتی که بانوی عفیفی بود، از این کار اجتناب می کند و از دستور شاه برای نمایان کردن زیبایی هایش برای مهمانان خودداری کرده و به دست جلاد شاه کشته می شود.

#استر از این موقعیت استفاده میکند و خواسته شاه را انجام می دهد. شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان #ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او #یهودی و خواهرزاده یا برادرزاده، "#مردخای" رهبر یهودیان ایران است.
#هامان، صدر اعظم خشایارشاه با درایت خود متوجه نفوذ یهودیان به دربار و توطئه‌چینی‌های آنان می‌شود و به این دلیل مورد نفرت یهود قرار می‌گیرد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...