ferdoosbarinferdoosbarinدنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
وحشت مردم
ferdoosbarinوحشت مردم روسیه از بارش برف #سبز رنگ! اخیرا تصاویر بسیار عجیب و غریبی از شهری درون کشور روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که بی شک جزء یکی از عجایب جهان می باشد و چیزی شبیه و یا حتی نزدیک به آن را ممکن است مشاهده نکرده باشید.
شهری به نام پروورالسک اخیرا شاهد صحنه ای بسیار عجیب و نایاب بود که توانست منجر به اعتراض تعداد زیادی از ساکنین این منطقه در روسیه شود. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، بارش برف در این منطقه به رنگ سبز رخ داده است که طبق آخرین گزارشات انجام شده گفته شد که این برف کاملا آلوده و سمی می باشد.
اما علت این برف عجیب و غریب سبز رنگ در روسیه، حضور کارخانه کروم در آن اطراف می باشد که مواد سمی آن به بیرون از کارخانه منتقل شده است و برف ها را به رنگ سبز در آورده است. اما این اولین عجایب کشور روسیه نیست چرا که اخیرا برف سیاه رنگی در منطقه ای دیگر از روسیه باریده بود که گفته شد علت آن منتشر شدن مواد سمی و مناسب فرآوری زغال سنگ بوده است. با این وجود می توان این گونه درک کرد که مواد سمی و زباله های آلوده در این مناطق جمع آوری نمی شوند و حتی ساکنین این مناطق بیش از ده ها بار در جهت جمع آوری زباله ها و مواد سمی اقدام کردند و امید به آن است که هر چه سریع تر زباله های این مناطق تمیز شوند تا جان ساکنین این مناطق به خطر نیافتد.
بیشتر ...
نمایش همه 2 نظر
۱ سال پیش