MehrBanooo_2018MehrBanooo_2018دنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
از نامدارا
MehrBanooo_2018از نامدارانِ تاریخ که بگذریم هزاران کس بودند که حتی نامی از آنان برجای نمانده، مردانی که به مشقّت و گمنامی در کنج عُزلتِ خود یا به دربه‌دری، یا در سیاه‌چال‌ها عمر به پایان بردند لیکن در برابرِ ناروائی‌ها زانو خم نکردند.

در تاریخِ هر کشور بزرگی فراوانند از این شکست خوردگانِ فیروزمند.
هیچ روزگاری از این مردمان تهی نیست، مردانِ تنهارو و سرسخت، به منزل نرسیده، کام نیافته، که خوشبختی‌ها و بلند پروازی‌ها و تن پروری‌های دیگران را به چشمِ تحقیر می‌نگرند و درونِ خود را از شعله‌ای مرموز و ناگفتنی روشن می‌دارند.

از بزرگان واقعی هر قوم که بگذریم به لطفِ این گمنامان است که زیبایی‌های روحِ انسانیت زنده می‌ماند و از دورانی به دوران دیگر انتقال می‌یابد.

کسانی که از دایره‌ی خور و خواب پای فراتر نمی‌نهند یا از فرطِ درماندگی بر مقام تکیه می‌کنند و در پول سعادت می‌جویند هیچ‌گاه به این موهبت نمی‌رسند که دریابند با گردنِ افراخته و دلِ بارور زندگی کردن چه لذّتی دارد.

📝 دکتر #محمدعلی_اسلامی_ندوشن #دکتر_اسلامی_ندوشن #بخون #سخن_بزرگان #سخن #حرف_حساب #شهدا #رزمندگان #شهید #جانباز #آزاده #ایثار #فداکاری #انسانیت #انسانم_آرزوست #بزرگان #بزرگمرد #بزرگمردان #وطن_پرستی #شهامت #شجاعت #دلاوری

کانال تلگرام 🌸 مهر بانو ۲۰۱۸🌸
https://t.me/joinchat/AAAAAEZCXhtYKvSlLlU1Cw

اینستاگرام و تلگرام من: @MehrBanooo_2018
بیشتر ...
نمایش همه 0 نظر
۱ سال پیش