ویژه کنید
عکس و تصویر به #دارکوب‌ها نگاه کنید. آنها اَره برقی ندارند. مته همراه شان نیست اما تنه سخت‌ترین ...

به #دارکوب‌ها نگاه کنید. آنها اَره برقی ندارند. مته همراه شان نیست اما تنه سخت‌ترین درخت‌ها را سوراخ می‌کنند و در دل شان لانه خودشان را می‌سازند.
دارکوب‌ها با ضربه‌های سریع، کوتاه اما پشت سر هم درخت‌ها را سوراخ می‌کنند. آنها سردرد نمی‌گیرند، خسته نمی‌شوند، تا لحظه‌ای که موفق نشوند دست از کار نمی‌کشند، نه ناامید می‌شوند و نه پشیمان. دارکوب‌ها به خودشان ایمان دارند.
در زندگی هر کدام از ما دارکوب‌هایی هستند که با نوک‌زدن‌های مکرر، با سماجت و بدون آنکه خسته شوند، به درون مان نفوذ می‌کنند و لانه‌شان را می‌سازند.
این دارکوب‌ها خسته نمی‌شوند، به کارشان ایمان دارند و تا وقتی که پیروز نشوند دست از آن نوک زدن‌های مکرر برنمی‌دارند. سردرد نمی‌گیرند، کلافه نمی‌شود ممکن است با این پشتکار ما را کلافه کنند!
این پرنده کوچک نمونه ‌ای از آفریده های خدا است اگر لانه می‌سازد و زندگی تازه‌ای خلق می‌کنند،و درس همت و جدیت و سخت کوشی می دهد.

بین آدم ها ، دارکوب های متفاوتی وجود دارد. دارکوب‌های زندگی فقط یک حفره سیاه خلق می‌کنند، توی دل آدم را خالی می‌کنند و بعد می‌روند سراغ درخت زندگی یک نفر دیگر و خلق یک حفره دیگر!

دارکوب‌ها را از درخت زندگی‌تان دور کنید!

#نگرش_مثبت #امید #تلاش #نگرش_منفی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...