:name_badge: پدیده #هم_باشی یا #ازدواج_سفید؛ تهدیدی برای نسل...

:name_badge: پدیده #هم_باشی یا #ازدواج_سفید؛ تهدیدی برای نسل امروز و فردای جامعه #ازدواج_سیاه

قسمت اول:
:anger_symbol: امروزه در جامعه، به دلیل تغییر شرایط زندگی اجتماعی و زیستی و ترویج مسائل #ضد_فرهنگی مخالف با سنت‌های اجتماعی و دینی پذیرفته شده در جامعه، با پدیده «هم‌باشی یا ازدواج سفید» و شیوع زیاد آن روبه‌رو هستیم.
:down-pointing_red_triangle:از دیدگاه اسلام، پدیده ازدواج سفید که در قرون اخیر ظهور کرده و عموماً به #زنا و روابط خارج از محدوده‌های شرعی و #قانونی منجر می‌شود، مورد تأیید نیست. از این‌رو این شیوه نادرست ارتباط را نمی‌توان همانند #فرهنگ_غرب «ازدواج» نامید و باید اصطلاحی دیگر برای آن به کار برد؛ همان‌گونه که در #فرانسه لفظ #ازدواج را در مورد آن به کار نمی‌برند.
:no_entry:️«ازدواج سفید»، پدیده‌ای غربی و #جاهلانه است که با شعار حمایت از #آزادی_زنان شکل گرفت و در واقع نوعی از قرارداد با هم بودن، #بدون_عقد_شرعی و بدون انجام مراسم و ثبت رسمی است که در زبان انگلیسی با عنوان شراکت یا «partnership #» از آن یاد می‌شود و در ایران به علت سفید ماندن صفحه مشخصات همسر در شناسنامه طرفین، «ازدواج سفید» نام گرفته است.
:down-pointing_red_triangle:در تبیین این موضوع، توضیحات و تعاریف مختلفی بیان شده از جمله:
رابطه ثبت نشده و بدون قاعده زن و مرد از گذشته نیز وجود داشته و در حال حاضر این موضوع شکل عرفی به خود گرفته است و تحت واژه #هم_خانگی از آن یاد می‌شود و منظور از این هم خانگی، زندگی دو جنس مخالف همراه با زنا و #رابطه_عاطفی، بدون قید و بندهای قانونی ناشی از ازدواج رسمی است.
ادامه دارد...
:writing_hand:️ محسن کاشانی #ازدواج_حرام
#پیامد_بد_حجابی
#بی_غیرتی
#بی_حیایی
@um.efafgaraei

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...