ویژه کنید
عکس و تصویر 📝 #پیام_روزانه > ۲۱ مرداد اضافه وزن ، بینی بزرگ و هر آنچه را که ...

📝 #پیام_روزانه > ۲۱ مرداد

اضافه وزن ، بینی بزرگ و هر آنچه را که عیب خود میدانید ، قبول کنید و بدانید که تا آخر عمر اینها برای شما هستند .
میشود وزن را کم کرد ، میشود بینی را با جراحی کوچک کرد ، میشود عیب ها را کمتر کرد و از بین برد . اما اگر اراده و توانش را ندارید ، حداقل خود را از یک زندگی عادی محروم نسازید .
این روزها پروفایل های بی عکس بسیاری را میبینیم ، که ای کاش بی عکس باشند . عده ای از مردم عکس درخت و حیوانات را به عکس خود ترجیح میدهند ! چرا ؟ چرا باید تا این حد بی اعتماد به نفس بود ؟ فراموش نکنید که شما طراحی خداوند هستید . زشت و زیبا ، سلیقه خداوند هستید ... چرا از خودتان و از طراحی خداوند بیزار هستید ؟ مگر نه اینکه شما با ارزش ترین ثروت خود هستید ... ؟ پس چرا با خود بد رفتاری میکنید و خود را کم تصور میکنید ... ؟

عزیزان ... دست بردارید از دوست نداشتن خود ، کمی بیشتر خودتان را تحویل بگیرید و با اعتماد به نفس جلوی هر دوربینی حاضر شوید . حال عده ای بر اساس تفکرات افراد نزدیک به خود ، اجازه ندارند که عکس خود را قرار دهند ... سخن من با این افراد این است که مگر شما آدم نیستید ؟ مگر خداوند حق انتخاب به شما نداده است ؟ پس چرا اجازه میدهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند ؟ دوستشان دارید ؟! برای آنها احترام قائل هستید ؟! این نوع رفتار نه دوست داشتن است و نه احترام گذاشتن ، بلکه برده تفکرات کم سواد دیگران بودن است . تاکید میکنم : خودتان را دوست داشته باشید ، زشت یا زیبا ... خودتان برای سبک زندگی تان تصمیم گیری کنید ، دیگران مجبور هستند قبول و باور کنند که شما یک آدم آزاد هستید با تفکرات خاص مربوط به خودتان ... به امید روزی که خودمان را دوست داشته باشیم ، هر طور که هستیم ...

👤 #سهیل_شهابی

‎‌‌‌‌‎‌‌

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...