در طی سه سال ‌آینده محقق می‌شود؛پوشش ۷ درصد زوجین جوان خراسا...

در طی سه سال ‌آینده محقق می‌شود؛


پوشش ۷ درصد زوجین جوان خراسان جنوبی در طرح «زندگی به سبک رضوی»

مسئول کانون خادمیاری خانواده آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: در بازه زمانی سه سال ‌آینده هفت درصد از زوجین جوان استان تحت پوشش طرح زندگی به سبک رضوی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در بیرجند، زهرا فاطمی با اعلام این خبر اظهار داشت: افتتاحیه طرح «زندگی به سبک زندگی» با حضور تعدادی از زوجین جوان خراسان جنوبی همزمان با عید سعید غدیرخم با حضور یکی از مشاوران خادمیار به صورت گارگاهی در بیرجند برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه توسط کانون کتاب و کتابخوانی به هر یک از شرکت‌کنندگان در آغاز این طرح یک جلد کتاب اهدا شد، افزود: همچنین زوجین جوان شرکت کننده در این طرح،‌ ضمن تبرک جویی به پرچم سبز رنگ گنبد رضوی، از بسته های متبرک نبات و نمک و بلیط استخر (اهدایی کانون خادمیاری ورزش رضوی) بهره مند شده و در پایان این مراسم،‌ قرعه کشی سفر زیارتی مشهد مقدس برگزار شد.
مسئول کانون خانواده دفتر ‌آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در قالب طرح «زندگی به سبک زندگی» قرار است هفت درصد از زوجین جوان استان به مدت سه سال تحت آموزش‌های مرتبط با خانواده قرار بگیرند، افزود: آموزش‌های حضوری، مجازی و مکاتبه‌ای برای اجرای هرچه بهتر این طرح پیش بینی شده است.
به گفته وی، در حال حاضر ۳۴ مشاور با تحصیلات فوق‌لیسانس و بالاتر عضو کانون خانواده دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان جنوبی هستند که از توان این افراد برای اجرای طرح زندگی به سبک رضوی استفاده می شود.
فاطمی همچنین از اجرای طرح «حُسنا» با محوریت ترویج سنت حسنه ازدواج، شناسایی واسطه‌گران ازدواج و تامین جهیزیه خبر داد و گفت: طرح تربیت مربی مبلغ خانواده نیز با هدف تحت پوشش قرار دادن طلاب خواهر و بردار برای برگزاری دوره‌های تخصصی در دستور کار این کانون قرار دارد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است