:man::emoji_modifier_fitzpatrick_type-1-2:‍:microscope::man:...

:man::emoji_modifier_fitzpatrick_type-1-2:‍:microscope::man::emoji_modifier_fitzpatrick_type-1-2:‍:microscope::man::emoji_modifier_fitzpatrick_type-1-2:‍:microscope: :white_left_pointing_backhand_index:چه تعداداسپرم برای باردارشدن زن لازم است؟

فقط یک اسپرم برای لقاح تخمک کافی است امابه ازای یک اسپرمی که به تخمک‌ می‌رسدوباعث لقاح آن میشود،چندمیلیون اسپرم ازدست میرودمایع منی مرد، تقریبا ۱۰۰ میلیون اسپرم دارد.مردانی که شماراسپرم‌هایشان درهر میلی‌لیترمنی کمتراز۲۰میلیون اسپرم باشد،با اشکال در باروری مواجه میشوند.
:white_left_pointing_backhand_index: چرا این همه اسپرم برای تشکیل یک جنین لازم است؟
زیرادرسفراسپرم‌هاازواژن به لوله‌های رحمی (لوله‌های فالوپ)برای رسیدن به تخمک‌ فقط تعدادمحدودی زنده می‌مانند.برای اسپرم‌هایی هم که این سفررابه پایان میرسانند،نفوذبه درون تخمک به این سادگی‌هانیست تخمک بالایه ضخیمی پوشیده شده است که لقاح را مشکل میکند :woman:‍⚕:man:‍⚕کار‌شناسان معتقدند این فرآیند،شیوه طبیعت برای رسیدن سالم‌ترین اسپرم به تخمک استپ تادر ‌‌نهایت نوزادی سالم متولدشود. :microscope:قهوه های گانودرمای دکتربیزمکمل غذایی و درمانی در جهت تقویت قوای جنسی برای خانم ها و آقایان میباشد.:mushroom:
:person_with_blond_hair:‍♀این قهوه در خانم ها باعث تنظیم هورمون های بدن برای آماده سازی بارداری میشود
:person_with_blond_hair:‍♂در آقایان نیز باعث افزایش اسپرم برای باروری میشود.
#تیم_تحقیقاتی_رازی #اسپرم #تقویت_اسپرم #بارداری #ناباروری #قوای_جنسی #باروری #افزایش_اسپرم #قهوه_دکتربیز #قهوه_گانودرما #کادر_درمانی_رازی #نازایی #زنان #مردان

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...