کفپوش تاتامی مهدکودک |کفپوش تاتامی مهدکودک آسیافوم |، با توج...

کفپوش تاتامی مهدکودک |

کفپوش تاتامی مهدکودک آسیافوم |، با توجه به استانداردهای جهانی TUV آلمان طراحی و تولید شده است. کف پوش تاتامی در سال های آتی ، به منازل، مهدکودک ها، پارک کودکان و دیگر فضاهای بازی راه یافته است. ایجاد سطحی نرم و قابل انعطاف به وسیله قفل شدن این کفپوش های تاتامی، امکان ورزش کردن در هر مکانی را فراهم آورده است.
کفپوش تاتامی مهدکودک | دارای ویژگی هایی می باشد که استفاده از آن را برای افراد مختلف با سنین متفاوت از جمله سالمندان و معلولان و سایر افرادی که خطر برخوردشان با زمین وجود دارد، کودکان، ورزشکاران مبتدی و حرفه ای، رزمی کاران جهت استفاده در مهد های کودک، اتاق ها و پارک های بازی، فضاهای ورزشی ورزش های صبحگاهی و ... را امکان پذیر می نماید. #تاتامی #تاتمی #مهدکودک #تاتامی_مهدکودک #تاتامی_مهد #تاتامی_قفلدار #تاتامی_آجدار #قیمت_کفپوش #قیمت_تاتامی #فروش_تاتامی #تولید_تاتامی_مهدکودک #تاتامی۲۵میل #تاتامی25میل #کفپوش_تاتامی_آسیافوم #آسیافوم #asiafom
رنگبندی شاد و متنوع کفپوش مهدکودک باعث ایجاد محیطی شاد برای کودکان می گردد. خاصیت ارتجاعی آن جهت حفظ ایمنی کودکان بوده تا در اثر برخورد احتمالی آسیبی نبینند.
رنگبندی متنوع این کفپوش تاتامی که با نظارت وزارت بهداشت انجام شده و دارای گواهی بهداشت می باشد، نه تنها باعث شادابی کودکان و ورزشکاران می شود، بلکه سلامت آنان را نیز تأمین می نماید.
گروه صنعتی آسیافوم | با بیش از ۱۵ سال کار و تجربه در صنعت تولید فوم های فشرده EVA در ایران و تکنولوژی برتر ایرانی، با نظارت کارشناسان و مدعیان این صنعت، برترین در کشور می باشد. تخصص ما در تولید کفپوش و فروش آن به بیش از ۵۰% از مراکز آموزشی تفریحی و ورزشی کل کشور نشان از قدرت و تلاش روز افزون و بالطف ویاری خداوندمیباشد .
ویژگی های کفپوش تاتامی مهدکودک آسیافوم
جنس مناسب کف پوش و قابلیت ارتجاع آن
استفاده از رنگ های شاد درتولید تاتامی
مورد توجه قرار دادن مسائل بهداشتی
عدم وجود سطوح خراشنده در کف پوش ها
نصب و جابه جایی آسان کفپوش تاتامی
شستشوی آسان و عدم تغییر رنگ و اندازه در موقع شستشو
موارد استفاده کفپوش تاتامی مهدکودک آسیافوم
استفاده در پارک و زمین بازی کودکان
استفاده در مهد کودک و اتاق کودک
استفاده درخانه بازی وشهربازی کودکان
درقطرهای۲۰_۲۳_۲۷_۳۰_۴۰_۵۰_میلیمترموجودوقابل تولیدمیباشد و در۵رنگ قرمز_آبی_ زرد_سبز_نارنجی_موجود وقابل تولید
می باشد.
آسیافوم برندبرتر سال۱۳۹۴

http://telegram.me/asiafom

http://instagram.com/asiafom

دفتر کارخانه 02636669404

مدیرفروش 09100160601

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...