عضویت ۲۵۰۰ خادم‌یار رضوی در استان اردبیل/ از برپایی رواق خدم...

عضویت ۲۵۰۰ خادم‌یار رضوی در استان اردبیل/ از برپایی رواق خدمت تا افتتاح دومین کتابخانه رضوی

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: ۲۵۰۰ خادم‌یار رضوی در استان اردبیل عضویت دارند.

کاظم دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز در اردبیل با اشاره به برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل اظهار کرد: به‌مناسبت شهادت امام رضا(ع) برنامه‌های مختلفی توسط نمایندگی آستان قدس رضوی با همکاری خادم‌یاران، عاشقان و دلدادگان علی‌بن موسی الرضا(ع) در استان اردبیل برگزار شد.
وی افزود: برگزاری مراسمات عزاداری در مساجد استان، توزیع ۷هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان با مشارکت خیرین، توزیع بسته‌های ارزاق در بین نیازمندان، اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند، برگزاری جلسات طرح برهان ویژه بانوان با سبک زندگی رضوی و موضوع شهادت امام رضا(ع) و برپایی ایستگاه صلواتی از جمله برنامه‌های سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بود.

برپایی رواق خدمت و افتتاح دومین کتابخانه رضوی در اردبیل
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم در اولویت برنامه‌های آستان است، بیان کرد: رواق خدمت در محله آراز علی اردبیل جهت ارائه خدمات رایگان توسط کانون‌های خادم‌یاری به مردم در سالروز شهادت امام رضا(ع) برپا شد که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به ویزیت رایگان اهالی، ارائه خدمات مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده اشاره کرد.
دبیر با اشاره به فعالیت کانون کتاب و کتابخوانی رضوی در نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل، افزود: هم‌زمان با سالروز شهادت امام رضا(ع)، دومین کتابخانه رضوی که متشکل از کتاب‌های نذری مردم خیر استان است در امام‌زاده سید صدرالدین(ع) اردبیل افتتاح مشده است.

عضویت ۲۵۰۰ خادمیار در کانون های خادمیاری استان اردبیل
وی تصریح کرد: دوهزار و ۵۰۰ خادمیار در ۲۵ کانون خادم‌یاری نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل عضویت دارند که خدمات مناسبی به مردم نیازمند و محروم استان ارائه نموده‌اند.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل اظهار کرد: توزیع بسته‌های ارزاق در بین نیازمندان مناطق مختلف استان، کمک هزینه جهیزیه در بین نوعروسان نیازمند، ویزیت رایگان اهالی و مشاوره‌های رایگان خانواده و حقوقی از جمله برنامه‌های اجرا شده هستند.
دبیر همچنین از برگزاری یادواره‌های شهدا در راستای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا توسط خادم‌یاران آستان قدس در استان خبر داد.
.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است