:flag_for_Iran:نکات مهم  برای رسیدن به ژست عالی یک مدل:flag_...

:flag_for_Iran:نکات مهم برای رسیدن به ژست عالی یک مدل:flag_for_Iran:


مدل
برای عکاسان همواره این درگیری وجود دارد که چه ژستی را برای مدل خود انتخاب کنند.صرف نظر از تجربه وقتی که یک شخص مقابل لنز دوربین شما ظاهر می شود بدون شک از شما انتظار راهنمایی خواهد داشت . راهنمای صحیح مدل به شما بستگی خواهد داشت در غیر این صورت عکس شما دلچسب نخواهد شد .هیچ چیز بد تر از یک مدل بی اطلاع و یک عکاس کم حرف نیست.عملکرد تیم فقط به عملکرد شما بستگی ندارد بلکه به سایر همکاران و مشتریان نیز وابسته است .در عکاسی نکات زیادی وجود دارد که باید رعایت شوند اما یک عکس خوب زمانی گرفته می شود که تعدادی از قوانین اصلی رعایت شوند. پس با ما همراه باشید تا با نکات اصلی آشنا شوید.

ژست یک مدل
بار ها و بار ها این صحنه مشاهده می شود که وقتی یک مدل تازه کار مقابل دوربین می رود اولین ژست غریزی او این است که دستانش را روی کمر خود گداشته و چانه خود را بالا برده و چهره خود را اندکی اخمو می کند . و همه فکر می کنند که دیگر کار تمام است ! اما این طور نیست . دست روی کمر مدل را شبیه خواهران انجمن های خیریه می کند و چانه رو به بالا ممکن است گردن را بلند جلوه دهد و هیچ کمکی هم به زیبا نشان داده شدن فک ها نمیکند. در این حالت فقط یک راه وجود دارد و آن این است که عکاس وارد عمل شود.

مدل

تحقیقات خود را انجام دهید و تصمیم بگیرید.ژست های الهامی خود را انتخاب کنید و مدل خود را وادار کنید آن ها را شبیه سازی کند.می توانید برای گرفتن ایده برای مدل خود از ژست های موجود در روزنامه ها و مجلات مد و فشن استفاده کنید. مجله هایی مثل ووگ ، وی مگزین، دابلیو و … همچنین می توان از ابزار های جستجو مثل گوگل یا پاینترست و برد ها و نشریه های الکترونیکی استفاده کرد.

نوک بینی ات را نگاه کن!
تمامی مدل های آماتور بدون استثنا احساس می کنند که نیاز است به لنز دوربین خیره شوند ، اما با توجه به روش من ، دقیقا برعکس را می پسندم. زمانی که مدل من مقابل دوربین حاضر می شود و به دوربین خیره می شود ،سریعا به او می گویم ؛به نوک بینی ات خیره شو ! با این کار مقدار سفیدی چشم در عکس کم شده و همچنین از چرخش بیش از حد مردمک چشم جلوگیری می شود

#LOVE #INSTAGOOD@PHOTOOFTHEDAY #FASHION #BEAUTIFUL #HAPPY #CUTE #TBT #LIKE۴LIKE #FOLLOWME #pcoftheday #FOLLOW #ME #SELFIE #SUMMER #ART #INSTADAILY #FRIEDNS #REPOST #NATURE #GIRL #FUN #STYLE #SMILE #FOOD #INSTALIKE #FAMILY #TRAVEL #LIKEFORLIKE #FITNESS #FOLLOW۴FOLLOW #IGERS #NOFILTER #LIFE #BEAUTY #INSTAGRAM #PHOTOGRAPHY #PHOTO #SUN #MUSIC #FOLLOWFORFOLLOW #BEACH #SUNSET #DOG #SKY
فشن #اصفهان #تهران #ایران
#پسرونه
#دخترونه #مدلینگ
#مدلینگ_کودک

ما رو ب دوستاتون معرفی کنید :rose::person_with_folded_hands:
صفحه اینستاگرام:
:black_right-pointing_triangle:️ http://instagram.com/adeleskandari_official

لینک کانال
:squared_id: @Fashion_world_adel

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها