ویژه کنید
عکس و تصویر به گزارش گروه دیگر رسانه‌های #خبرگزاری_فارس ، به نقل از #مجله_مهر ، «من به وطنم ...

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های #خبرگزاری_فارس ، به نقل از #مجله_مهر ، «من به وطنم به یک دلیل بزرگ برمی‌گردم. مادر من آن‌جا نفس می‌کشد، پدر من آن‌جا خاک است، از همه مهم‌تر ریشه من آن‌جاست!»

این‌ها جملاتی‌ست که #مهناز_افشار همین چند ماه قبل و در گفت‌وگوی اینترنتی با #فریدون_جیرانی گفته بود، اما حالا خودش در رکاب شبکه‌ای فعالیت می‌کند که از سمت #عربستان_سعودی اداره می‌شود.

ماجرا درباره ویدئویی است از پشت‌صحنه یکی از برنامه‌های استعدادیابی مربوط به شبکه فارسی زبان خارجی منتشر شده و افشار در کنار دو #خواننده و یک #بازیگر_ایرانی خارج نشین در جایگاه داورهای برنامه ایستاده است.

⚠ حاشیه‌های ناتمام #افشار
#مهناز_افشار بعد از جریان شکایت #طلبه مازندرانی که حکم احضارش به دادسرا صادر هم شده بود، بارها گفته که به #ایران برمی‌گردد و اما حتی برای اکران فیلم قسم هم به ایران نیامد. او را روزگاری سوپراستار #سینما می‌دانستند و حضور در فیلم‌ها باعث فروش بالای آن‌ها می‌شد، اما هر ستاره‌ای روزی افول می‌کند و افشار خیلی زودتر از چیزی که تصور می‌کرد به روزهای پایانی نزدیک شد.

اما ماجرای این‌بارش متفاوت‌تر از همه قبلی‌هاست. ویدئویی از حضورش در یک برنامه استعدادیابی در کنار ایرانی‌های خارج از کشور آن‌هم در یک شبکه فارسی‌زبان خارجی از آن چیزهایی نیست که بی‌تفاوت از کنارش بگذریم.

من وطنم را دوست دارم!
#مهناز_افشار بارها و بارها این جمله را به شکل‌های مختلف گفته، اما با همه این‌ها دخترش را در کشور دیگری به دنیا آورد و به جز چندماهی که ممکن است سر پروژه باشد، باقی ماه‌های سال را #خارج از کشور زندگی و کلاس بازیگری هم برگزاری می‌کند. اما حالا پایش را در شبکه‌ای گذاشته که مستقیم از سمت #عربستان_سعودی اداره می‌شود!

این در حالی‌ست که هنوز چند ماهی از جنجال توئیتری او در زمان #اربعین نگذشته، درست زمانی که همه از  « #حب_الحسین_یجمعنا » می‌نوشتند، افشار با عبارت « #حب_الایران_یجمعنا » در یک #توئیت به شعار اربعین طعنه زده بود و به رابطه میان #ایران و #عراق اشاره کرده بود.

ویدئوی منتشر شده تنها ۱۱ ثانیه است، اما در همین چند ثانیه هم به خوبی می‌توان مهناز افشار را در میان دو خواننده معروف لس‌آنجلسی تشخیص داد.

ادامه= نظرات

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...