ویژه کنید
عکس و تصویر #شهید‌علی‌قاریان‌پور مشتی خاک به پیشگاه خدا.... ‍ در میان #گلزار_شهدای_قزوین مزاری است که نام و ...

#شهید‌علی‌قاریان‌پور
مشتی خاک به پیشگاه خدا....
‍ در میان #گلزار_شهدای_قزوین مزاری است که نام و نشان ندارد و تنها روی آن نوشته اند: #مشتی_خاک_به_پیشگاه_خداوند_متعال
به راستی این مزار ، در خود چه گوهری را پنهان کرده است؟ او کسی نیست جز #شهید_بسیجی علی قاریان پور
او که هنوز اشک هایش در سینه زنی ها برای آقا #امام_حسین(ع) و میدان داری هایش را که گاهی به بیهوشی در راه مقتدایش منتهی می شد، نمی شود فراموش کرد.
#وصیت_نامه_شهدا #شهید_علی_قاریانپور
...از شما می خواهم بچه های خود را حسین وار و زینب گونه تربیت کنید و اول با احکام اسلام، #قرآن ، دین و راه زندگی و جهاد برای #اسلام آشنا کنید که اگر اسلام از بین برود ما هم از بین می رویم...
اگر جنازه من به دست شما نرسید، هیچ گونه ناراحتی نکنید که خواست #خدا بوده و به یاد خدا باشید و به یاد #شهدا که جنازه شان به دست خانواده ی آنها نرسیده است و دوست ندارم که هیچ گونه سر و صدایی از خانه بلند شود که دشمن از آن سوء استفاده کند و اگر گریه ای هم باشد دور از مردم میدانم که از دست دادن عزیز خیلی سخت است!
اگر جنازه ام به دست شما رسید و برای دیدن جنازه ام آمدید با چادرسفید بیایید که انگار به عروسی عزیز خود می روید و در روز تشییع جنازه هم با چادر سفید حاضر باشید که انگار عزیز خود را به حجله ی دامادی می برید و پشت جنازه ام شعارهای " حسین ، #حسین(ع) و  #یا_مهدی(عج) سر دهید که شب اول قبر به داد من روسیاه برسند و اگر امکان دارد جنازه ام با لباس باشد ، همراه یک شاخه گل سرخ و یک عکس امام ، که شاخه گل را میخواهم به آقا و مولای خود حسین(ع) بده ، نمی دانم در آن لحظه چه بگویم؟!
در این راه صبر پیشه کنید و اگر می شود مقداری خاک #کربلا در قبرم بگذارید و در آخر دوست دارم که جنازه ی من در نیمه شب دفن شود ، چرا که #فاطمه(س) فرمود :"علی ! مرا در نیمه شب دفن کن"
مجالس من به اسم #شهدای_گمنام باشد و چون همه ی ما از خاک هستیم و به خاک هم بر می‌گردیم، روی سنگ قبرم نوشته شود:"مشتی خاک به پیشگاه خداوند متعال" و برای شناختن من فقط از عکس استفاده شود و نه از اسم و از شما #التماس_دعا دارم و از قول من از همه دوستان حلالیت بگیرید تا از من روسیاه راضی باشند .
آرزو دارم در آخرین لحظه ی زندگی، لب تشنه از این دنیا بروم. ۶۳/۹/۸ #شهید_علی_قاریان_پور
تاریخ #تولد :۱۴/۵/۱۳۴۳ #قزوین
تاریخ #شهادت :۱۰/۱۲/۱۳۶۵
محل شهادت : #شلمچه - #کربلای۵
#شهدای_دفاع_مقدس #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #او_با_سپاهی_از_شهیدان_خواهد_آمد #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #شهدا_را_یاد_کنیم_با_ذکر_صلوات

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...