ویژه کنید
عکس و تصویر گروه سیاسی #خبرگزاری_فارس : هدفشان ایجاد #اغتشاش بود و بر هم‌زدن #آرامش شهرها، منتظر بودند ...

گروه سیاسی #خبرگزاری_فارس : هدفشان ایجاد #اغتشاش بود و بر هم‌زدن #آرامش شهرها، منتظر بودند فرصتی ایجاد شود تا بتوانند نقشه شوم خود را پیاده کنند، تیم‌هایشان را چیده بودند، برخی از افراد وابسته‌ را در #خارج از کشور آموزش داده بودند و منتظر بودند تا فضا برایشان ایجاد شود.

آخرین بار دی ماه سال 96 بود که دست به #آشوب زدند ولی آن زمان هم مانند #فتنه 88 تیرشان به سنگ خورد و نسخه آنها با درایت #رهبر_معظم_انقلاب و بصیرت و تلاش #مردم و نیروهای حافظ #امنیت کشور و #ملت پیچیده شد.

نیمه شب 24 آبان بود که #دولت بدون اینکه #افکا_ عمومی را از مزایای #سهمیه_بندی_بنزین اقناع کند، #قیمت_بنزین را افزایش داد تا آغازی باشد برای اجرای سهیمه‌بندی. افزایش قیمت #بنزین به این روش باعث شوک به #جامعه شد و نگرانی مردم را در پی داشت و جمعی از مردم نیز برای نشان دادن #اعتراض خود به خیابان آمدند و این همان فرصتی بود که #اغتشاشگران آموزش دیده منتظرش بودند.

آنهایی که چشم دیدن آرامش و امنیت مردم و کشور ما را نداشتند به سرعت تیم‌های دست نشانده و آموزش دیده خود را در میان مردم #نفوذ دادند و با استفاده از شلوغی خیابان، هر کاری خواستند کردند، #بانک و #فروشگاه و #پمپ_بنزین آتش زدند، به روی مردم #اسلحه کشیدند، تعدادی از حافظان امنیت مردم را به #شهادت رساندند، اجازه ندادند #آتش_نشانی برای خاموش کردن آتش به  خیابان‌های محل حادثه نزدیک شود، حتی نگذاشتند، #آمبولانس بیاید و مجروحین را با خود ببرد، زیر گلوی راننده‌های خودروهای سنگین #چاقو گذاشتند و بار خودرها را وسط خیابان تخلیه کردند، با #قمه ، چاقو و انواع #سلاح سرد و گرم به اموال بیت‌المال حمله کردند و باعث ایجاد رعب و #وحشت در خیابان‌ها شدند، برایشان مهم نبود کنار محلی که به آتش می کشند، منزل #مسکونی است یا #مغازه ای که با سال‌ها زحمت و وام و قرض سرپا شده است. آنها حتی به #مسجد هم رحم نکردند و #قرآن هم را به آتش کشیدند ...

ماموران آتش نشانی برای اینکه بتوانند مردم را از آتشی که #آشوبگران بپا کرده بودند نجات دهند مجبور بودند با لباس و خودروی #شخصی اقدام کنند، شنیده شد در کنار یکی از پمپ بنزین های آتش گرفته چند معلول زندگی می‌کردند که اگر آتش نشان‌ها با لباس و خودروی شخصی به داد آنها نرسیده بودند، چیزی از آنها باقی نمی‌ماند.

اتفاقات تلخی بود و دیدن برخی صحنه‌ها به تلخی این اتفاقات می‌افزود، دیدن صحنه وداع کودکی با پدر شهیدش و گریه‌ها و در دل‌های زنی با پیکر بی‌جان همسرش که در #اغتشاشات مظلومانه #شهید شده است. 


ادامه= نظرات #فتنه98


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...