:exclamation_question_mark:️چگونه یک استایل شخصی زیبا داشته ...

:exclamation_question_mark:️چگونه یک استایل شخصی زیبا داشته باشیم؟


از مسائل مطرح امروزی در دنیای مد امروز، داشتن یک استایل شخصی مناسب است که ضمن خاص بودن، بیانگر شخصیت و موقعیت اجتماعی فرد باشد. درواقع اولین مسئله­ مهم در اصول لباس پوشیدن این است که شما متناسب باشخصیت خودتان استایل خود را انتخاب کنید. در این مقاله از کانال استیل استایل می‌خواهیم در مورد استایل و نوع پوشش با توجه به شخصیت هر فرد صحبت نماییم :

:heavy_exclamation_mark_symbol:️با یک مثال شروع می‌کنیم، یک فرد با یک استایل خاص با یک تیپ خاص برای یک شخصیتی جسور جذاب و فوق‌العاده باشد، درحالی‌که همان لباس­ها و استایل در تن یک فرد دارای شخصیت آرام، نامناسب به نظر برسد.

از طرفی دیگر زمانی استایل شما خاص و جذاب می‌شود که به کلیه­ نکات زیبایی ­شناسی ازجمله نوع لباس، برش­ های لباس، ترکیب رنگ ­ها و کنتراست و انتخاب اکس سوری مناسب دقت کنید و همه موارد سِت کردن را رعایت کنید.

:womans_clothes:تأثیرگذاری رنگ‌ها در یک استایل بستگی به چیز هایی دارد ؟

چگونگی تأثیرگذاری رنگ‌ها در یک استایل بستگی به نوع رنگ­ های به‌کاررفته، نحوه ترکیب رنگ­ ها و چگونگی بهره­مندی از کنتراست و روابط میان رنگ­ ها در آن استایل دارد. برای اینکه بدانیم که چگونه و بر اساس کدام قواعد، رنگ­ ها را ترکیب کنیم تا به نحو تأثیرگذاری جلوه کند، باید روابط میان رنگ ­ها و کنتراست­ های رنگی را بشناسیم.

البته این موضوع به این معنا نیست که شما با دانستن قواعد و قوانین ترکیب رنگ ­ها می­ توانید یک اثر خلاقانه به وجود آورید، بلکه این شناخت تنها به شما کمک می ­کند که در شرایط و مکان­ های متفاوت، استایل مناسب با ترکیب رنگ مناسب داشته باشید.

برای به دست آوردن علم رنگ­ شناسی بهتر است به مقالات و کتاب­ های نوشته‌شده توسط هنرشناسان مراجعه کنید. در این مقاله چند نمونه مثال برای بهتر ست کردن لباس­ هایتان در یک استایل شخصی را با شما در میان می­ گذاریم.


:black_small_square:️در استایل­ هایی که رنگ مشکی زیادی در آن استفاده می ­کنید، نباید از رنگ­های خنثی مثل طوسی برای دیگر اجزای لباس استفاده کنید. زیرا که رنگ­های خنثی، این استایل را بی‌روح و بی­رنگ و لعاب می­کند. استفاده از رنگ سفید به‌خصوص در انتخاب رنگ شومیز و هم‌چنین اکس سوری‌های قرمزرنگ، می­تواند با ایجاد یک تضاد بصری مناسب، استایل مشکی شمارا جذاب کند. #esfahan #fooladshar #modeling #LOVE #INSTAGOOD@PHOTOOFTHEDAY #FASHION #BEAUTIFUL #HAPPY #CUTE #TBT #LIKE۴LIKE #FOLLOWME #pcoftheday #FOLLOW #ME #SELFIE #SUMMER #ART #INSTADAILY #FRIEDNS #REPOST #NATURE #GIRL #FUN #STYLE #SMILE #FOOD #INSTALIKE #FAMILY #TRAVEL #LIKEFORLIKE #FITNESS #FOLLOW۴FOLLOW #IGERS #NOFILTER #LIFE #BEAUTY #INSTAGRAM #PHOTOGRAPHY #PHOTO #SUN #MUSIC #FOLLOWFORFOLLOW #BEACH #SUNSET #DOG #SKY

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار