عکس و تصویر :warning_sign: به گزارش #خبرگزاری_فارس از #همدان، ...

⚠ به گزارش #خبرگزاری_فارس از #همدان، #سردار_حسین_سلامی صبح امروز در گردهمایی ۱۰ هزار نفری بسیجیان در سالن #انقلاب همدان ضمن تبریک #هفته₩_ بسیج اظهار کرد: ریشه‌های مستحکم #بسیج در اعماق ایمان و احساس ملت بزرگ #ایران جای گرفته و شاخ‌سارهای دل‌انگیز، پرثمر و زیبای آن سرزمین دل‌ها و قلب‌ها را با عطر دل‌انگیز خود پرنشاط کرد.

🔹 وی با بیان اینکه بسیج از اعجازهای الهی ذهن مبارک #امام (ره) است گفت: بسیج بلد طیب و سرزمین پاکیزه‌ی است که در آن گیاه پاکیزه می‌روید.

🔹 #فرمانده کل #سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه برادران و خواهران بسیجی تجلی نزول نصرت‌های الهی بر ولی خدا، امت #اسلام و این سرزمین هستند خطاب به بسیجیان گفت: شما تصویر زمینی ملائک آسمانی هستید که در جنگ‌های خیبر و احد و بدر بر پیامبر گرامی اسلام از آسمان نازل می‌شدند.

🔹 وی وجود شوق‌افزا و شورانگیز بسیجیان در میدان را نشان از نزول رحمت‌های الهی بر این سرزمین عنوان کرد و افزود: تراکم این حضور سرشار از روح معنویت، فداکاری و وفاداری بسیجیان دشمنان ما را مأیوس می‌کند.

✔ حضور بسیجیان از پرواز یک #موشک به سمت قلب دشمن در کفرستان #استعمار موثرتر است

🔹 #سردار_سلامی با درود به بسیجیان گفت: حضور هر یک از شما از پرواز یک موشک به سمت قلب دشمن در کفرستان استعمار موثرتر است.

🔹 وی با بیان اینکه برادران و خواهران بسیجی بی‌وفایی مردمان صدر اسلام نسبت به امامان را که آنها را در میدان #جنگ تنها گذاشتند جبران کرده‌اند افزود: به خاطر این اتفاق بر خود می‌بالیم.

🔹 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گریزی به این فرموده امام(ره) که پس از اصحاب امام سیدالشهدا(ع) امتی بهتر از ملت ایران وجود ندارد گفت: حضور شما آرامش‌بخش است و روحیه‌بخش، الهام ایجاد می‌کند، قدرت می‌افزاید و به #نظام و #انقلاب ما اعتبار می‌بخشد.

🔹 وی با بیان اینکه حضور روح‌فزا و نشاط‌آور بسیج افزود: این حضور پرشور امام ما، پیشوای جانباز و فداکارمان را در مقابل دشمنانی که برای به تسلیم کشاندن ملت بزرگ ایران صف کشیده‌اند غلبه می‌دهد.

🔹 سلامی گفت: ما مفتخریم امروز در این فضا که نشان از رویش احساس‌برانگیز جوانان جدید انقلاب و دختران عزیز و پسران شاداب دارد را در این فضای معنوی و سرشار از روح جوانمردی، غیرت دینی و ملی، اسلامی و انقلابی می‌بینیم.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...