ویژه کنید
عکس و تصویر به گزارش گروه بین‌الملل #خبرگزاری_فارس، فرماندهی #پلیس #کربلا دوشنبه شب در خصوص آتش زدن #موکب_های_حسینی ...

به گزارش گروه بین‌الملل #خبرگزاری_فارس، فرماندهی #پلیس #کربلا دوشنبه شب در خصوص آتش زدن #موکب_های_حسینی در این شهر بیانیه‌ای منتشر و در آن اعلام کرد که عناصر « #آشوبگر» و «مخرب» اقدام به آتش زدن‌ خیمه‌های #موکب ها کرده‌اند.

در این بیانیه آمده است: «عناصر مخرب موکب‌های #حسینی شهر کربلا را که پذیرای هزاران نفر از #زائران در طول برگزاری مراسم‌های بزرگ #عاشورایی و حسینی است، آتش زدند».

فرمانده پلیس #کربلای_معلی افزود: «همزمان، عناصر #آشوبگر اقدام به آتش‌سوزی و تخریب #بانک ‌ها و ساختمان‌های #دولتی و #اموال_عمومی و #شخصی کردند».

در ادامه بیانیه آمده است: «عناصر مخرب خیمه‌های مواکب #حسینی را در یکی از میادین نزدیک شبکه ماهواره‌ای کربلاء آتش زدند، که این به منزله تعرض آشکار به مناسک #دینی و #خدماتی است که هر ساله به میلیون‌ها نفر از #زائران_حسینی (ع) می‌شود».

به گزارش السومریه نیوز، فرماندهی پلیس کربلاء‌ افزود: « #آشوبگران و خرابکاران با آتش زدن لاستیک‌ها اقدام به قطع راه‌های مواصلاتی در این شهر #مقدس کردند تا در تردد شهروندان خلل ایجاد کنند که این نشان می‌دهد آنها به دنبال #تخریب شهر هستند».

فرماندهی پلیس کربلا در پایان بیانیه خود از اهالی این شهر و #معترضان خواهان #اعتراضات_مسالمت آمیز و عتبات عالیه و شیوخ عشایر خواست تا برای مقابله با اینگونه #فتنه‌ها در کنار نیروهای #امنیتی قرار بگیرند.

انتهای پیام

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...