ویژه کنید
عکس و تصویر 🔵 حتما خوانده شود🔴 🔴 فوری🔴 به نام خداوندی که خود بخشنده است و بخشندگی ...

🔵 حتما خوانده شود🔴
🔴 فوری🔴

به نام خداوندی که خود بخشنده است و بخشندگی را دوست دارد.


جناب آقای حسن روحانی که امروز همه چیز را به گردن سپاه انداختید 🔴 آیا مقصر سقوط اتوبوس دانشگاه آزاد هم سپاه بود؟🔴 آیا در سانحه هواپیمای یاسوج هم مقصر سپاه بود ؟🔴 اینکه هر سالِ خودروی پرایدی که دولت به بازار میدهد چندین هزار کشته میدهد مقصر سپاه است؟🔴 آیا اینکه شب در خواب مرگ فرو رفتید و صبح بنزین را 3برابر کردید و خیابان هارا به آشوب کشیدید و ضرر های متعدد به بانک ها و دارایی مردم زدید مقصر سپاه بود؟🔴 مقصر سانحه قطار تبریز هم سپاه بود ؟؟🔴 اینکه دولت در زلزله و سیل برای مردم کم کاری میکند مقصر سپاه است ؟
آقایان نماینده اصلاح طلب که تازه از خواب بیدار شدید 🔴 ایا برای تمامی سوانح دردناک در زمان آخوندی وی را استیضاح کردید؟
🔴 آقایان نماینده بابت این همه بی کفایتی رییس جمهور وی را استیضاح کردید ؟؟🔴 نمایندگان فرصت طلب که امروز مدافع حقوق مردم شدند در زمان انبار کردن دارو توسط دختر نعمت زاده کجا بودند؟ حال که زمان تبلیغات انتخابات شده حامی مردم شدید؟؟
🔵 هموطنان عزیز فرق بزاریم بین سرداری که اومد پاسخگو بود و رئیس جمهوری که هیچ جا پاسخگوی مردم نبوده.🔵 فرق بزاریم بین سرداری که توی صداش بابت این اتفاق بغض داشت با رئیس جمهوری که رودر روی ملت خندید و گفت من از خواب پا شدم دیدم بنزین 3برابر شده.🔵 فرق بزاریم بین سرداری که اومد اشتباه خودش رو پذیرفت و گفت با نیروی مربوطه برخورد میکنم با رئیس جمهوری که مسئولیت این همه گرانی و ... نپذیرفت و تمام. متخلفین رو پست بالاتر داد و گفت ذخیره انقلاب هستن.

🔴 الکی دشمن رو شاد نکنیم.🔵

جهت روشنگری منتشر کنید

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...