ویژه کنید
عکس و تصویر #بسم_الله_الرحمن_الرحیم آدم‌های #مغرور و ازخودراضی همیشه دیگران را از بالا به پایین نگاه می‌کنند و ...

#بسم_الله_الرحمن_الرحیم
آدم‌های #مغرور و ازخودراضی همیشه دیگران را از بالا به پایین نگاه می‌کنند و با #اعتماد_به_نفس کاذبی که دارند تصور می‌کنند همیشه #حق با آنهاست و دیگران باید مطیع آن‌ها باشند.
قطعاً افراد ازخودراضی، الزاماً از خودشان راضی نیستند، زیرا این حس از خود متشکر بودن و از خود راضی بودن این افراد از #ضعف درونی آن‌ها سرچشمه می‌گیرد. معمولاً افراد مغرور و ازخودراضی به دلیل ضعف‌ها و کاستی‌های درونی با رفتار‌هایی از این جنس سعی در مخفی نگه داشتن آن ضعف‌ها دارند. چقدر ارتباط برقرار کردن با این دسته از افراد سخت و طاقت‌فرسا است. معمولاً این دسته از افراد با همین رفتار‌های خودپسندانه‌شان دیگران را از اطراف خود پراکنده می‌کنند. بالطبع هیچ کس هم #دوست ندارد با چنین اشخاصی #رفاقت داشته باشد که به هر بهانه‌ای آن‌ها را تحقیر می‌کند.
اما چطور می‌توانیم با اعتمادبه‌نفس باشیم بدون اینکه ازخودراضی باشیم؟ این کار نیاز به تعادلی دارد که خیلی از افراد با آن کشمکش دارند و برایشان چالش‌برانگیز است؛ چراکه دید نادرستی در خصوص اعتماد به نفس دارند. آن‌ها تصور می‌کنند بدون اعتماد به نفس شبیه یک پادری هستند که همه از روی آن‌ها رد می‌شوند، اما اگر اعتماد به نفس بیش از حد هم داشته باشند، متکبر یا خودخواه دیده می‌شوند. اعتماد‌به‌نفس و تکبر دو چیز متفاوتند. آن‌ها هیچ ربطی به یکدیگر ندارند و شما می‌توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...