mobinaa662462mobinaa662462دنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
نام کتاب:
mobinaa662462نام کتاب: ملت عشق
نام نویسنده: الیف شاکاف
نام مترجم: ارسلان فصیحی
ژانر: خارجی
تعداد صفحات: 546
فرمت های فایل: اندروید (apk) کامپیوتر (pdf)
ملیت کتاب: خارجی
درباره کتاب ملت عشق:
داستان این کتاب درباره زنی به نام اللا روبینشتاین که زندگی آرامی دارد و در غرب زندگی میکند اما او درگیر و عاشق مسائل عرفانی در شرق می شود.او که زندگی اش را در بیست سال گذشته صرف خدمت به خانه و خانواده اش کرده بود حالا دیگر قصد دارد به تنهایی به شرق سفر کرده و خود را به این دریای متلاطم و غیر قابل پیش بینی بسپارد.
این کتاب اثر الیف شافاک نویسنده ترک تبار فرانسوی می باشد که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. کتاب ملت عشق به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی و همچنین فارسی ترجمه شده است که این کتاب پر فروش ترین رمان در کشور ترکیه نیز می باشد و پس از ترجمه در ایران به یکی از پر فروش ترین کتاب ها در بازار تبدیل شد.
مقدمه کتاب ملت عشق:
سنگی را اگر به رودخانه ای بیندازی، چندان تاثیری ندارد. سطح آب اندکی می شکافد و کمی موج بر می دارد. صدای نامحسوسِ «تاپ» می آید، اما همین صدا هم در هیاهو آب و موج هایش گم می شود. همین و بس. اما اگر همان سنگ را به برکه ای بیندازی… تاثیرش بسیار ماندگار تر و عمیق تر است.
همان سنگ، همان سنگ کوچک، آب های راکد را به تلاطم در می آورد. در جایی که سنگ به سطح آب خورده ابتدا حلقه ای پدیدار می شود؛ حلقه جوانه می دهد، جوانه شکوفه می دهد، باز می شود و باز می شود، لایه به لایه. سنگی کوچک در چشم بر هم زدنی چه ها که نمی کند. در تمام سطح آب پخش می شود…
http://novelfor.ir/دانلود-کتاب-ملت-عشق-رایگان/
بیشتر ...
نمایش همه 0 نظر
۲ ماه پیش