ویژه کنید
عکس و تصویر شنیدن صدای مردگان قسمت دوم صدا از کجا می آید؟ برخی نظریه های مشهورتر شامل ...

شنیدن صدای مردگان
قسمت دوم

صدا از کجا می آید؟

برخی نظریه های مشهورتر شامل موارد زیر است:

این اصوات متعلق به دنیای مردگان هستند و به همین خاطر بسیاری از محققان برای ثبت EVP به گورستان ها رفته و اغلب هم با دست پر باز می گردند. پدیده صدای الکترونیک در این زمینه «فرا ارتباط ابزاری» یا ITC هم خوانده می شود. این عبارت نخستین بار در سال ۱۹۷۰ و توسط ارنست سنکوسکی در رابطه با برقراری ارتباط با ارواح و اشخاص غیر مادی به کمک ادوات الکترونیکی به کار برده شد.

این اصوات از بعدی دیگر می آیند. بر اساس برخی نظریه ها ابعاد دیگری از حیات وجود دارد و برخی موجودات متعلق به این ابعاد توانایی برقراری ارتباط و صحبت با ما از طریق روش های خاص را دارند. در این نظریه برخی سوالات بدون پاسخ باقی می مانند، برای مثال ساکنان ابعاد دیگر زبان ما را از کجا فرا گرفته اند؟

از ضمیر ناخودآگاه محققان نشات می گیرد. برخی عقیده دارند که تفکرات و تراوشات ذهنی محققان به نحوی روی دستگاه ثبت می شود.

برخی دیگر بر این باورند که صدای الکترونیک نشانه حضور شیاطین یا فرشتگان در آن مکان است.

گروهی دیگر نیز مدعی شده اند که صوت الکترونیک اصلا ماهیت به خصوصی ندارد و آنچه که شنیده می شود حاصل ثبت نویزهای تصادفی ارسالی از آنتن های رادیو، موبایل و منابعی از این قبیل است.داستان EVP از کجا شروع شد؟

دهه۱۹۲۰: همه ما ادیسون را با اختراعات فراوان و از جمله لامپ می شناسیم اما آنچه که بسیاری از آن خبر ندارند تلاش این مخترع برجسته برای توسعه دستگاه ارتباط با مردگان است. وی طی یک مصاحبه مطبوعاتی از برنامه های خود برای توسعه چنین ابزاری پرده برداشته بود:

در صورتی که واقعا مردگان در قالب یا قلمروهای دیگر وجود داشته باشند و آنها در پی برقراری تماس با ما باشند، تولید دستگاهی به این منظور در مقایسه با واژگونی میزها، جلسات احضار روح، جداول عجیب و دیگر روش های ابتدایی، شانس بیشتری به آنها می دهد ...

ادیسون علی رغم اعتقاد به امکان ثبت صداهای الکترونیک هرگز موفق به توسعه ابزاری برای آن نشد.
اما به مرور با امدن نوار کاست ، ویدیو و در دوره ی کنونی که دیجیتال حرف اول را در فناوری می زند شانس بیشتری برای ثبت و بررسی صدای مردگان وجود دارد ...

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری داشته باشید
قبل از انجام هر کاری فیلم سانسور نشده
_ صدای سفید _ را با دقت ببینید ...
بدون دانش کافی ، پای ارواح خبیث و شیاطین را به محل کار و زندگی خود باز نکنید ...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...