من عشق«جمع‌کردن اکشن فیگور فوتبالی» دارم!  مجسمه فوتبالیست ه...

من عشق«جمع‌کردن اکشن فیگور فوتبالی» دارم!  مجسمه فوتبالیست های معروف دنیا

کلکسیون آنی تویز (anitoyz): متعلق به «سینا فدایی»  sinaecdcc@  که یک عشق فوتبال واقعی است، کسی که برای جمع کردن یک کلکسیون۴۰۰ تایی از فیگور های کوچک فوتبالی  14سال زحمت کشیده و خرج ده‌ها میلیونی کرده است.
بسیاری از پسربچه ها در همه جای دنیا از همان روزهای آغازین زندگی عاشق فوتبال می شوند و هنگام  دیدن بازی فوتبال و یا دیدن هیجان والدینشان موقع دیدن فوتبال شوق میکنند .این عشق و علاقه وقتی به دوران نوجوانی می رسد تبدیل به خرید و چسباندن پوسترهای فوتبالی فوتبالیست محبوبشان و حفظ کردن مشخصات آنها می شود. «سینا فدایی» هم از آن آدمهایی است که عاشق بازیکن های تیم  محبوبش بوده و از دوران کودکی شروع شد و تا الان که 30 سال دارد پررنگ تر از قبل ادامه دارد. عشقی که او را به بازار فروش این محصولات هم کشاند و حالا او را تبدیل به یک کلکسیون دار حرفه ای اکشن فیگور فوتبالی کرده است تا به گفته خودش این 400 فیگور کوچک مثل جانش باشد.
فیگور های من اسباب بازی نیستند .
هیچ کس همچین کلکسیونی در ایران ندارد .
آن دوران همیشه پول توجیبی هایم را جمع می کردم تا از این فیگور ها بخرم. الان هم از درآمد فروشش (خنده) باز این فیگور ها می خرم. واقعا مریضی جمع کردنشان را دارم خدا نصیب کسی نکند. وقتی دچارش می شوی دیگر نمی توانی خودت را رها کنی.»
فروشی نیست کلکسیون
در خانه از آن نگه داری میکنم #فیگورفوتبالی #شخصیت_فوتبالی #فوتبالی #فیگوراکشن #اکشن_فیگور #فوتبالیست #فیگور_فوتبالیست #فیگورفوتبالیست #عروسک_فوتبالیست #ساکروی #هوجیتویز #هوجی_تویز #کلکسیون #کلکسیونرها #کلکسیونر #hojitoyz #soccerwe #anitoys #iranfigures

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...