عکس و تصویر یون بومی در ساخت رقص برای پیست شرکت کرد. پارک کرون...

یون بومی در ساخت رقص برای پیست شرکت کرد. پارک کرونگ به اشتراک گذاشت ، "بومی شخصاً به همراه کارآموزان در آژانس ما با گروه کر همراه شد و آن را به آژانس تحویل داد. رقص یون بومی از طریق تست کور انتخاب شد. " یون بومی با کمال اعتصاب افزود: "فقط دو ثانیه از آن استفاده کرد" و سپس یک نکته کلیدی از رقص را نشان داد.

سون نایون ، که به دلیل فیلمبرداری از درام قادر به حضور در نمایش نبود ، به این پیام فرستاد که می گوید: "دلم برای همه تنگ شده است. این شرم آور است که امروز نتوانستم بروم اما خواهش میکنم آهنگ جدید ما "Dumhdurum" را خیلی دوست داشته باشید ، و لطفاً درباره افرادی که من را می بینند ، داستانهای خود را بخوانید. دفعه بعد که ما در آنجا خواهیم بود. "نمایش Cultwo" بهترین است! " سون نایون به بخشی از نمایش اشاره داشت که در آن شنوندگان داستانهایی راجع به دیدن میهمانان مشهور در خارج از خانه و در ملاء عام ارسال می کنند.

وقتی از وی خواسته شد تا از هنرمندان جوانی که چشمشان را جلب کرده نام ببریم ، کیم نام جو از ITZY و اعضای دیگرش .. جونگ ایون جی همچنین از WJSN نام برد و توضیح داد که وی پس از انجام برنامه های رادیویی با آنها ، احساس محبت بیشتری نسبت به آنها احساس می کند.

یون بومی گفت ، "ویکی میکی نیز بسیار ناز است. چونگا هم خیلی ناز است. " وقتی دیگران موافقت کردند ، وی افزود: "همه ما به نوجوانان خود عشق داریم. آنها همه افراد مشهور ما هستند. "

Apink تبلیغات قسمت موسیقی خود را برای "Dumhdurum" در قسمت 17 آوریل "بانک موسیقی" آغاز خواهد کرد.
#apink #wekimeki #chungha #kpop #itzy

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...