ویژه کنید
عکس و تصویر ☢تکنولوژی 5G☢ ✨تکنولوژی 5G – آزمایش جهانی بدون اجازه بر روی انسان ✨بخش پایانی تکنولوژی ...

☢تکنولوژی 5G☢ ✨تکنولوژی 5G – آزمایش جهانی بدون اجازه بر روی انسان ✨بخش پایانی

تکنولوژی 5G به عنوان انقلاب صنعتی بعدی مورد حمایت قرار می گیرد،درحالی که،درواقع، به نظام سرمایه داری نظارتی تبدیل می‌شود، که در آن جزئیات محرمانه زندگی ما ردیابی، ضبط وبه بالاترین پیشنهاد دهنده‌ها فروخته می شودو درعین حال بصورت تمام‌وقت ما را پرتوافکنی میکند.

فساد دولت

قانون ارتباطات از راه دور در سال 1996، بخش 704، سلطه آزاد را به صنعت مخابرات می دهد و مخالفت با زیرساخت های بی سیم را بر اساس اثرات محیطی منع میکند، که شامل اثرات سلامتی نیز میشود.
خوشبختانه، این ممنوعیت هم اکنون در دادگاه به چالش کشیده می‌شود.

صنعت مخابرات قرار است که توسط کمیسیون ارتباطات فدرال(FCC) ساماندهی شود؛ با این حال، مرکز اخلاقیات هاروارد FCC را به عنوان یک آژانس تسخیر شده توصیف میکندکه توسط صنعتی که ادعای ساماندهی آنرا دارد تسخیر شده است.

صنعت چند تریلیون دلاری مخابرات، با استفاده از تبلیغات گسترده و جذبه رسانه، از قدرت لابیگری گسترده واثرگذاری اعجاب‌انگیز روی مردم استفاده می‌کند تا 5G را ترویج دهد.

در عصر اطلاعات، داده ها اقتصاد را به حرکت در می آورد.
تکنولوژی 5G به عنوان انقلاب صنعتی بعدی مورد حمایت قرار می گیرد، هنگامی که، در واقع، به نظام سرمایه داری نظارتی تبدیل می‌شود، که در آن جزئیات محرمانه زندگی ما ردیابی، ضبط و به بالاترین پیشنهاد دهنده‌ها فروخته میشود و در عین حال بصورت تمام‌وقت ما را پرتوافکنی می کند.

بخوانید:
کارمند سازمان ملل هشدار می‌دهد که 5G “یک جنگ علیه بشریت است”. https://www.wakingtimes.com/2019/01/05/un-staff...
.
.

بیایید آسمان را هم پرتو افکنی کنیم.

علاوه بر میلیون‌ها پایگاه اصلی جدید روی زمین، 5G نهایتا شامل تعدادی ماهواره به تعداد بالغ بر 20,000 عدد می‌شود که در مدار پایینی گردش می‌کنند و یونوسفر را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

بازیگران این طرح شامل SpaceX (متعلق به ایلان ماسک)، OneWeb و Amazon هستند.

در حال حاضر، 66 ماهواره 5G به هوا فرستاده شده اند و تعداد بیشتری در راه هستند.

تشعشات مستقیم ناشی از این ماهواره‌ها، توام با آلودگی‌های یونوسفرکه از این ماهواره‌ها بوجود می‌آید، همراه با آلودگی‌های مدار الکتریکی جهانی احتمالاً برای تمام زندگی روی کره زمین فاجعه بار خواهد بود.
تکنولوژی 5G یک تهدید برای ایجاد تاثیرات جبران ناپذیر و جدی روی انسان و آسیب دائمی به تمام اکوستیم زمین است.
باید اقدامات فوری برای محافظت از زندگی 《ادامه در کامنت》 #5g

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...