تمثال شهیدی که تروریست ها او را آتش زدند

تمثال شهیدی که تروریست ها او را آتش زدند

✏گروهک تروریستی جیش‌العدل یک گروه شبه نظامی تروریستی و تندروی سلفی‌مذهب می‌باشد که با نظام جمهوری اسلامی ایران به مبارزه مسلحانه می‌پردازد. جیش‌العدل پس از فروپاشی گروهک تروریستی جندالله اعلام موجودی و شروع به فعالیت کرد. تروریست‌های جیش‌العدل با اهداف دروغین از جمله حمایت از مردم اهل تسنن بلوچستان دست به کشتار می‌زنند. در پی این مسأله علمای اهل تسنن نیز اعلام کرده‌اند: «عوامل گروهک تروریستی جیش‌العدل نه تنها اهل تسنن نیستند؛ بلکه مسلمان هم نیستند. ما از نیروهای مسلح می‌خواهیم، اعضای این گروهک را سرکوب و از بین ببرد. این‌گونه گروه‌ها که با اقدامات خود به دنبال تفرقه‌اندازی میان شیعه و سنی هستند، مسلمان نیستند.»

از جمله جنایات تروریستی این گروهک به شهادت رساندن 8 مرزبان  ایرانی و به آتش کشیدن پیکر بی‌جان آن‌ها بود.

در ادامه به شرح کوتاهی از زندگی‌نامه یکی از مرزبانان پاسدار، شهید مهران اقرع می‌پردازیم.

شهید مهران اقرع در تاریخ 18خرداد1371 در مشهد متولد شد و در خانواده‌ای پایبند به اصول اسلامی و انقلاب و طرفدار ولایت فقیه پرورش یافت. وی به خوش‌خلقی و شوخ‌طبعی زبان‌زد بود و بسیار به نماز اول وقت اهمیت می‌داد.

🌷مهران اقرع پس از طی مدارج علمی، برای ادامه تحصیل به دانشگاه افسری رفته و فرمانده دسته شهدا، دانش‌آموختگان دوره ۲۲ دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا شد.

🌷وی در شهریورماه سال۱۳۹۳به منطقه نگور، حد فاصل میله مرزی ۲۳۹ پایین‌تر از جکیگور اعزام شد. هنوز ۷ ماه از اعزامش نمی‌گذشت که در تاریخ ۱۷فروردین۱۳۹۴ در این منطقه مرزی به همراه هم‌‌‌رزمانش با عوامل گروهک تروریستی جیش‌العدل که از داخل پاکستان وارد مرزهای ایران شده بودند، وارد درگیری شده و مهران اقرع به همراه تمامی هم‌رزمانش به شهات رسید.

#پوسترشهدا #خاطرات شهدا #کرامات شهدا #پوسترشهدا #شهید محمد حسین یوسف اللهی #وصیت نامه شهدا #تصاویرشهدا #راهیان نور #دفاع مقدس #روایت فتح #سیدشهیدان اهل قلم #مدافعان سلامت #شهدای سلامت #شهدا #شهدای ناجا #شهید #شهدای سپاه #شهدای درگیری باپژاک #شهدای ارتش #شهدای مدافع حرم #شهدای کارگر #بیت الشهدا #معبربیت الشهدا #معبرسایبری بیت الشهدا #شهدای حزب الله لبنان #زندگی به سبک شهدا #شهید حاج قاسم سلیمانی #مذهبی #خبری #عمومی #شهدا #beytoshohada.blog.ir #beytoshohada.blogfa.com #beytoshohada # #جذاب

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...