قرآن کریم می فرماید:{يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِأَزْوَاج...

قرآن کریم می فرماید:{يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِأَزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاءِ الْمُؤْمِنِينَ يُدْنِينَ عَلَيْهِنَّ مِنْ جَلَابِيبِهِنَّ ۚ ذَٰلِكَ أَدْنَىٰ أَنْ يُعْرَفْنَ فَلَا يُؤْذَيْنَ ۗ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِيمًا}59احزاب


یا رسول الله! به همه زن ها بگو و اختصاص به زن و دختر خودت نده، بلکه به همه زن ها بگو که چادر سر کنند. باچادر خوب رو بگیرند و چادر رها نباشد و حسابی با شخصیّت باشید؛ برای اینکه این چادر علامت شخصیّت توست و اگر چادر نداشته باشی، سعه صدر نداری و وقتی خانمی سعه صدر ندارد، به طرف بی حجابی می رود. گاهی به خاطر. حرف مردم و گاهی به خاطر شوهر کردن و گاهی به خاطر اینکه مردم بارک الله بگویند و بعضی اوقات هم نفوذی می شود و آلت دست استکبار جهانی می شود و فساد اخلاقی در جامعه تقصیر این خانم های بی ادب است. آنگاه به جای اینکه زیر نظر حضرت زهرا سلام الله علیها و امیرالمومنین علیه السلام برود، به طور مجانی زیر نظر و فرمان استکبار جهانی می رود.
صهیونیست ها برای وضع فعلی ما ، خیلی خوشحالند و جشن می گیرند ؛ برای اینکه اگر فساد اخلاقی یک جامعه را بگیرد ، آن جامعه تباه می شود. الان ما با کارهای خود، صهنونیست ها را خوشحال کرده ایم ، برای اینکه فساد اداری داریم و این فساد اداری یعنی با هم دشمن هستیم. وقتی این آقا ببیند کارش در این اداره درست نمی شود . التماس می کندو حتّی مجبور می شود که رشوه دهد و همه کاری می کند که کارش درست شود ، اما درست نمی شود و می گوید برو فردا بیا. این کسی که پشت میز نشسته ، گاهی آدم بی شخصیّتی است والاّ اگر آدم با شخصیّتی بود و سعه صدر داشت، باید کار او را فوراً انجام می داد.والاّ بدانید که این فساد اداری دشمنی می آورد.

#کتاب #معرفة_النفس جلد اول
#آیت_الله_مظاهری

#حجاب #عفاف #چادر #اقتصاد

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...