إِنَ‌ رَبَّکَ‌ لَبِالْمِرْصَادِ

إِنَ‌ رَبَّکَ‌ لَبِالْمِرْصَادِ

سی و دو سال پیش، درست همین وقت ها بود؛ همان لبخند کریه مذاکره، همان دست دادن، با صدام. همانها که امروز انگشت اتهامشان سوی ولایت است، آن روز ولایت مقدس فقیه را به جنگ طلبی محکوم کردند؛ گفتند مردم جنگ نمیخواهند، شما چه دشمنی با صدام دارید؟ مردم را بیشتر از این به کشتن ندهید. و سرانجام جام زهر را به دست امام (رحمت الله علیه) دادند.
،
همان ها که امروز بر طبل مذاکره میکوبند و انتظار لغو تحریم ها از برجامِ بی فرجام دارند، آن روز ۵۹۸ را تجلی صلح نشان میدادند.
،
ولی میدانی، بلافاصله پس از برگشتن نیروهایمان، دشمنان کفتار صفت به مرز های ایران هجوم آوردند و خدا میداند چه محشری داشت بپا میشد که در مرصاد... در کمینگاهی که خدا با ما بود، منافقین مثل یک خوک سرگردان در چنگ مرگ گرفتار شدند.
،
"إِنَ‌ رَبَّکَ‌ لَبِالْمِرْصَادِ"
"یقیناً پروردگارت در کمینگاه (مرصاد) است"
-سوره مبارکه الفجر، آیه ۱۴
،
کار خدا را میبینی!
ببین امروز -به طور تقریبی- با چه چیز مصادف شده!
همین چند روز پیش آمریکایی ها میخواستند با به غلط انداختن پدافند سوری، هواپیمای مسافربری ماهان را در آسمان سوریه منهدم کنند و با فتنه جدید ایران و سوریه را به جان هم بیفکنند. خدا میداند منافقین خرفت در کمپ های سایبری آلبانی چه جنگ روانی و رسانه‌ای برای این فتنه ترتیب دیده بودند که باز هم خدا با ما بود و با تغییر مسیر دلیرانه خلبان همه فتنه ها نیامده در آغوش فنا رفتند.
،
#سالروز_عملیات_مرصاد
،
،
،
#خدا_با_ماست #با_ولایت_تا_شهادت #امام_خمینی #امام_خامنه_ای #خامنه_ای_خمینی_دیگر_است #دفاع_مقدس #جنگ_تحمیلی #صدام #تنگه_مرصاد #کرمانشاه #مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست #مرگ_بر_منافق #مرگ_بر_اسرائیل #هواپیمای_ماهان #فتنه #منافقین #بصیرت #نفوذ #مذاکره

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...