.عزیزدلم! دلگیر نباش... آدم‌ها مختلف‌اند. هرکدام سبک خودشان ...

.

عزیزدلم! دلگیر نباش... آدم‌ها مختلف‌اند. هرکدام سبک خودشان را برای زندگی دارند و هرکدام به روش خاص خودشان با دیگران ارتباط می‌گیرند. تو مقصر نیستی اگر آدمی انتخاب کرده نسبت به همه چیز جهان مشکوک باشد، که لبخندهایت را به خصومت برداشت کند، که مهربانی‌ات را حماقت بداند و خشمگین شود که چرا تو شبیه به خودش نیستی و به سبک خودش زندگی نمی‌کنی.

آدم‌ها مختلف‌اند عزیزدلم. نه اینکه بد باشند، نه اینکه گونه‌ی خاصی از آدم‌ها فقط خوبند، نه! آدم‌ها هرکدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و ممکن است بعضی از این ویژگی‌ها با خصلت‌های برجسته‌ی تو در تضاد باشد.

آرامشت را خراب نکن نازنینم، سخت نگیر و با در نظر گرفتن اینکه تفاوت‌ها، شاید گاهی رنج‌آور، ولی لازمه‌ی ادامه‌ی حیات و ارتباط میان آدم‌هاست؛ تحمل کن، نفس عمیقی بکش و هیچ‌کس را برای اندوه و کدورت‌های پیش‌آمده مقصر ندان! آدم‌ها برای تفاوت‌ها و تضادها مقصر نیستند. گاهی این تضادها شبیه دو قطب همسان آهن‌ربا، روان و آرامش تو را با فشاری تخریب‌کننده دفع می‌کنند و تو آسیب می‌بینی. آهن‌ربا مقصر نیست! تو مقصر نیستی، آدم‌ها مقصر نیستند!

کم‌اند آدم‌هایی که قدرت سازگاری و انطباق دارند و قادرند زندگی را کمتر از چیزی که وانمود می‌کند جدی بگیرند و با خصلت‌هایی که شاید برای دیگران آزاردهنده باشد، آرامش و امنیت آدم‌ها را نشانه نگیرند.
کم‌اند آدم‌هایی که در نهایت تلاطم روزگار، آرام می‌مانند و آرامش را به دیگران هدیه می‌کنند.

اما تو سعی کن یکی از همان آدم‌ها باشی...
کسی که دیگران با حضور و کلامش،نمی‌رنجند، که آرامش می‌گیرند!
سخت است، ولی تو یکی از همان آدم‌ها باش...
#نرگس_صرافیان_طوفان
#والا
#لایک
#دقیقا
#حرف
#واقعا
#جذاب
#خاص
#زیبا
#حقیقت
#حرف_دل
#دلنوشته
#حقیقت_محض
#محض_اطلاع
#اینجوریاست#miss_ms76

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است