سند 2030

سند 2030

❌ جیل کربی متخصص امور #خانواده در غرب:
آموزش های #جنسی، #تجاوز و #بارداری دختران کم سن و سال را افزایش داده است!!

اما اکنون یک مطالعه دانشگاهی کاملا نشان داده که این افکار مترقیانه چقدر گمراه کننده بوده اند!

🔺 هرچه بیشتر درباره امور جنسی با نوجوانان حرف بزنید، آنها روابط جنسی بیشتری خواهند داشت و نتیجه کار، بارداری های ناخواسته بیشتر خواهد بود.

⚠ ️اگر آموزش های جنسی به کودکانی را در سنینی هرچه پایین تر شروع کنید، پیامد اجتناب ناپذیری که در پی می آید این خواهد بود که آنها از سنینی هرچه پایین تر دست به کار خواهند شد و برای تجربه کردن این روابط تلاش خواهند کرد.

✅ دیوید پتون از مدرسه بازرگانی دانشگاه ناتینگهام و لیام رایت از دانشگاه شفیلید دریافته اند در مناطقی که شوراها بودجه خود را برای برنامه های آموزش امور #جنسی به شدت کم کرده اند، #بارداری نوجوانان عملا کاهش یافته است.

❌ در سال 2004 گزارشی از سوی تراست آموزش خانوادگی- یک اندیشکده مستقل که اثرات فروپاشی خانواده را مورد مطالعه قرار می دهد- نشان می داد در مناطقی که بیشترین پروژه های مرتبط با بارداری نوجوانان در آنها اجرا می شد، بارداری درمیان نوجوانان در حال افزایش بود..

🔺 آنها این خط را دنبال می کنند که ما هرچه بیشتر درمورد مسائل #جنسی به #کودکان بگوییم، آنها ایمن تر خواهند بود. ولی ما کوهی از #شواهد در دست داریم که عکس این وضعیت را نشان می دهند، به خصوص برای دختران جوان آسیب پذیری که در روچدل مورد #تجاوز قرار گرفتند. این جدیدترین یافته که مطالعات متعددی بر ان مهر تایید می زنند، باید برای همه کسانی که با چسبیدن به ایده های #منسوخ و #زیانبار در حفاظت از جوانانمان قصور کرده اند، زنگ هشداری برای بیدار شدن باشد.

#سند_2030
#روش_های_منسوخ_غربی

متن کامل در سایت شهید آوینی⬅ ️ yon.ir/95pI9
☑ ️ @Sh_Aviny👈

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است