سیاسی

سیاسی

🔴 ‏شما برو با آبدارچی مذاکره کن دلار از ۲۵۰۰ بشود ۱۰۰۰ تومن بهتر است تا با #رئیس_جمهور مذاکره کنی و دلار بشود ۳۰ هزار تومان!

🔹مضمون پاسخ ‎#سعید_جلیلی به ادعای ‎#ظریف که گفته بود جلیلی با معاونین وزرا مذاکره کرد من با خود وزرا! خب فایده‌ش چی بود؟ آقای ظریف دلار ۲۵۰۰تومانی را کردید ۳۰هزار تومن! باز طلبکاری؟

❇️ پ.ن: آقای جلیلی #معتقد است مشکل اقتصادی کشور مذاکره و گفتگو با آمریکا و اروپا بر سر هسته‌ای نبود. بله از سال ۹۰ تحریم‌های گسترده‌ای ایجاد شد اما مشکل ما در سوءمدیریت داخلی بود. در حوزه #اقتصاد باید کارهایی می‌شد تا تحریم‌ها بی اثر شوند. نه اینکه ما در سیاست خارجه امتیازی مثل هسته ای را بدهیم شاید اقتصاد درست شود! دیدید که نشد. ما هسته‌ای را #تعلیق کردیم سالها عقب افتادیم. ولی تحریم‌ها باز #بیشتر شد.

🔹آقای ظریف افتخارش اینه که گفته من با #معاونین وزرا مذاکره نمیکنم باید وزرا باشند. خب نتیجه چی شد آقای #ظریف؟ با وزرا مذاکره کردی و کلی امتیاز هم دادی. آیا تحریمی رفع شد؟ آیا اقتصاد بهتر شد؟ خیر وضع بدتر شد.
چه اصراری است ما روی #اشتباه اصرار کنیم؟
ریشه مشکل اقتصادی ما سوءمدیریت است. نبود طرح و برنامه است. وزرای با ثروت‌های افسانه‌ای است. #تنبلی و فشلی است. وزرای پیر و بی برنامه است. عزل و نصب‌های باندی و جناحی و غیرتخصصی است. وگرنه خب ما در #مذاکره زمان جلیلی، خوب #مذاکره کردیم و خیلی اختلافات با آژانس هم حل شد. پس چرا تحریم شدیم بعد از #فتنه۸۸؟ چرا #تحریم‌ها موثر شد؟ چون سوءمدیریت داخلی داشتیم و در دولت روحانی این سوءمدیریت بدتر شد و به مرحله #بحران رسید.
#داود_مدرسی‌یان
#انتخابات #۱۴۰۰ #یمن #سپاه #خلیج_فارس #سپاه #نقد #بصیرت #دشمن #حاج_قاسم #مرد_میدان #دیپلماسی #فریاد #آمریکا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است