یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار Saravel Unit heater

یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار Saravel Unit heater

https://payadama.com/products-529/%db%8c%d9%88%d9%86%db%8c%d8%aa-%d9%87%db%8c%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%88%d9%84
یونیت هیتر ساراول در چهار نوع یونیت هیتر برقی، یونیت هیتر کلاسیک، یونیت هیتر صنعتی و یونیت هیتر های معمول آب و بخار تولید می شود.

رنج ظرفیت تولیدی یونیت هیتر ساراول از حداقل ۲۱،۰۰۰ تا ۴،۰۰۰،۰۰۰ بی تی بو برساعت می باشد. یونیت هیتر ساراول در مدل های آبگرم ، بخار ، برقی و روغن داغ تولید می شوند.

یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار Saravel Unit heater

یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار در ۱۰ مدل و دو دسته بندی استاندارد و ظرفیت بالا تولید می شود. مدل استاندارد یونیت هیتر ساراول از الکتروموتور ۹۰۰ دورو نوع ظرفیت بالا از الکتروموتور ۱۴۰۰ دور بهره می برد.

یونیت هیتر ساراوان در نوع آبگرم استاندارد از ظرفیت۲۱،۰۰۰ تا ۱۲۲،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت و در نوع ظرفیت بالا از ۴۱،۵۰۰ تا ۲۱۱،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر ساراول نوع بخار در نوع استاندارد از ظرفیت حرارتی ۴۲،۲۰۰ تا ۲۶۲،۴۰۰ بی تی یو بر ساعت و در نوع ظرفیت بالا از ۸۶،۸۰۰ تا ۴۷۰،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر برقی ساراول
یونیت هیتر برقی ساراول با توان ۱،۵ تا ۲۲،۲ کیلو وات توان برقی در دو نوع با فن ۹۰۰ دور و ۱۴۰۰ دور تولید می شود. یونیت هیتر ساراول برقی در مدل های مختلف دارای میزان هوادهی از ۲۳۰ تا ۳۵۰۰ CFM می باشد که با برق سه فاز ۳۸۰ ولت کار می کند.

تعداد المان های حرارتی برقی بکار رفته در یونیت هیتر برقی ساراول از ۱ تا ۹ عدد در ظرفیت های مختلف متفاوت است که می توان بصورت ۱تا سه مرحله ای آنها را کنترل نمود. البته یونیت هیتر ساراول دارای تجهیزات کنترلی برای این کار نیست و باید بصورت مجزا تهیه گردد.

یونیت هیتر صنعتی ساراول
یونیت هیتر صنعتی ساراول در ۸ مدل از ظرفیت حرارتی ۳۴۱،۰۰۰ تا ۴،۰۳۶،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر صنعتی ساراول با بخار و آبگرم می تواند عمل کند و در مکانهایی استفاده می شود که بار حرارتی و میزان هوادهی بالایی نیاز است.

در دستگاه یونیت هیتر صنعتی ساراول از فن سانتریفوژ فوروارد استفاده شده است.

این دستگاه در دو نوع زمینی با خروجی هوای افقی و سقفی با خروجی هوای عمودی به سمت پائین برای مکان هایی که دارای ارتفاع سقف بالایی هستند تولید می شود.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است