ویژه کنید
عکس و تصویر چند روزی است که گروهی از افراد معاند داخلی همسو با جریان رسانه ای ضد ...

چند روزی است که گروهی از افراد معاند داخلی همسو با جریان رسانه ای ضد ایرانی تمام سعی خود را در مظلوم نمایی و بی گناه جلوه دادن چهره یکی از تروریست های پژاک که عامل شهادت یکی از مدافعین امنیت کشور و زخمی کردن چند نفر دیگر بود ، به کار بستند.
به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، اواخر خردادماه سال 90 بود که نیروی زمینی سپاه دست به یک سلسله عملیات برای برقراری امنیت در منطقه شمالغرب زد.این اقدامات در حالی بود که گروهک تروریستی پژاک که از پ.ک.ک جدا شده بود ادعای احقاق حقوق مردم منطقه را دارد ولی بارها در گردنه ها با راهزنی از مردم منطقه برای آنها مشکلاتی فراهم و یا آنها را می کشتند.
در این میان عده ای از آنها با فریب مردم و جذابیت‌های جنسی اقدام به جذب افراد می‌کردند و از این طریق جوانان این منطقه را گمراه کرده و به سمت خود می کشاندند.با تلاش های گسترده نیروی زمینی سپاه در این منطقه در نهایت گروهک پژاک از این منطقه خارج شد و در نهایت امنیت در این منطقه حاکم شد که البته این امنیت به قیمت خون چندین شهید از سپاه و اهل سنت در منطقه برقرار شد.در آخرین عملیات ها علیه این گروهک تروریستی و خرابکار در این منطقه، یکی از اعضای این گروهک موفق به خودکشی نشد و به دست نیروهای سپاه افتاد.
سامان نسیم جوانی 18 ساله بود که از طریق یکی از آشنایان خود که کار وی مشروب فروشی بود به این گروهک معرفی و پس از دیدن آموزش های لازم در این گروهک در مبارزه با نیروی زمینی سپاه به کمک پژاک آمد.
به گفته یکی از شاهدان عینی هنگام دستگیری این فرد یکی از نیروهای سپاه به شهادت رسیده و چند تن دیگر زخمی شده بودند و این در حالی بود که این عضو پژاک تا آخرین تیرهای خود را علیه نیروهای سپاه به کار گرفته بود و هیچ گلوله‌ای در خشاب او باقی نمانده بود.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...