سلام دوستان عزیز، حالتون خوبه؟

این بار میخوایم راجع به زندگ...

سلام دوستان عزیز، حالتون خوبه؟


این بار میخوایم راجع به زندگی یه کم حرف بزنیم چیزی که کمتر کسی راجع بهش میدونه!

نه بهتون برنخوره، واقعیته ! زندگی چیه؟ (این دیگه چه سوالیه؟ این هم پرسیدن داره؟برو بابا جمش کن بچسب به نون که خربزه آبه!) :-S .

نه صبر کنین این چیزیه که خیلی ها نمی دونن. برای اینکه بتونیم زندگی رو شرح بدیم

اول باید ببینیم این مهم مربوط به چیست؟

بله این بحثمون مربوط به زندگی انسان است.پس باید ببینیم این انسان چه نیازی به زندگی داره؟

یه کم سخت شد؟

اشکالی نداره ، برای ساده تر شدنش، ببینید انسان از کجا اومده؟

(مخلوق خداست دیگه)، فرض کنید من یک خودکار میسازم، خوب طبیعتاً خودم که سازنده آن هستم بهتر میدونم چه جوری باید از اون استفاده کرد و اون خودکار باید کجا باشه یا نباشه. خدا هم سازنده انسان است، چطور هر وسیله که ساخته میشه کاتالوگ داره

اما انسان با این همه سیستم پیچیده کاتالوگ نداره؟!!

بله خداوند قران را به عنوان کاتالوگ برای انسان قرار داد ه است. پس لازمه قرآنی که سر مزار یا سر سفره عقد بوده را گه گاهی ورق هم بزنیم! به قول آقای قرائتی : قرآن بجای اینکه در زندگیمون استفاده بشه در مجالسمون استفاده میشه.

بذارین یه حرف هم تو پرانتز بهتون بزنم: اینی که میگیم باید قرآن را بیاریم تو زندگیمون یعنی خودمون باید این کار را بکنیم ، هرشخصی میخواد سر حکومت باشه یا هر کی میخواد رئیس جمهور باشه فرقی نداره، عاقبت اونها ربطی به ما و شما نداره و یادتون باشه زندگی مثل یک پازل است که یک طرفش صورت یک نفر است و طرف دیگرش تصویر یک کشور که اگر تصویر اون یک نفر درست بشه طبیعتاً کشور هم ساخته میشه.

امیدواریم این نوشته تا اینجاش براتون سودمند بوده باشه. در ضمن میخواستیم این موضوع را بیشتر شرح بدیم که دیدیم ممکنه از حوصله خواننده عزیز خارج بشه واسه همین انشاالله ادامه بحث را در مطلب بعدی میاریم.

زندگی هر چه سبزتر

به امید ظهور آقامون انشاالله…

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...