فال روزانه پنج شنبه 12 شهریور 1394چند کلمه برای آنهایی که ام...

فال روزانه پنج شنبه 12 شهریور 1394
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 12 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر این اواخر برای شما با دردسرها و مشکلات بسیار همراه بوده است همراه با تولدتان زمان خداحافظی با تمام این مشکلات فرا رسیده است. برای این که مشکلات خود را به گذشته ها سپرده و به سوی آینده ای روشن گام بردارید خودتان را آماده کنید. با فرا رسیدن ماه مهر سرعت پیشرفت شما و حل شدن مشکلات بیشتر نیز خواهد شد و احساس م کنید بالاخره دارید به یک جاهایی می رسید. این مرحله به شما انرژی کافی برای برداشتن قدم های بعدی و ارزیابی برنامه ها و نقشه هایتان را خواهد داد. صبور باشید و با دقت و حوصله گام هایتان را بردارید، زیرا در حال حاضر دارید قدم های مهمی بر می دارید که آینده شما را تا مدتی به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهند داد. شما دارید یاد می گیرید که به خودتان اعتماد کنید و قبل از گوش دادن به هر کس دیگری، ابتدا به ندای درونتان گوش کنید و خیلی در بند اما و اگر ها و باید و نباید هایی که دیگران تعیین می کنند نباشید.

فـال روزانـه - فروردین
درگیری های شما در فعالیت های اجتماعی شما را خیلی به خود مشغول کرده اند و تقریبا هیچ وقتی در طول روز برای خودتان نمی گذارید. یک جایی در برنامه روزانه تان را برای خودتان خالی نگه دارید. امروز دلتان نمی خواهد وقتتان را با هر کسی بگذرانید و در مورد همراهانتان کمی حساس هستید. اگر دوست ندارید کسی را ببینید با خیال راحت به او نه بگویید. شما موظف نیستید همه را از خود راضی نگه دارید.امروزمیتواند روزخوبی برای دنبال کردن غریزه تا نوگفتن حرفهایی که نیاز دارید به شخص موردعلاقه تان بگوییدمیتواندباشد. با احساسات خودم واجه شوید و آنچه احساس میکنید را انکار نکنید و با خودتان صادق باشید.

فـال روزانـه - اردیبهشت
شما میخواهیدتمام مشکلات دنیارا یک تنه حل کنید،ولی بدنیست هرازگاهی از دیگران کمک گرفته و ببینیدآنهاچه فکری میکنندو دیدگاههای آنها رانیز بسنجید. همیشه کارهایی که به صورت گروهی انجام می شوند نتایج بهتری به همراه خواهند داشت. این که شما قلب سخاوتمندی دارید دلیل خوبی برای این که برای هر کسی که می شناسید هدیه بخرید نیست. در یک چنین روزی بهتر است تمام وقت و انرژی و عشق خود را روی یک نفر که برای شما از همه مهمتر است متمرکز کنید. برای او هدیه بخرید، به بهترین رستوران ها دعوتش کنید. کاری کنید که او احساس کند بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد.


فـال روزانـه - خرداد

امروز قلبتان شما را گیج و سردرگم کرده است. نمی توانید کنترل چندان زیادی روی احساسات خود داشته باشید. این جدال و کشمکش درونی نشانه این است که باید یک درس تازه یاد بگیرید. شاید قلب شما از چیزی آگاهی دارد که ذهن آگاهتان هنوز به آن پی نبرده است. مردم ازاین همه لجبازی شمااصلاخوششان نخواهدآمد. امروز به خودت گوشکنیدتاببینیدچه چیزهای فوق العاده ای یادخواهیدگرفت. دنیا دورشمانمی چرخد و دیگران هم برای خودشان نظرهاییدارند! اگرمیتوانیداین آخر هفته به مسافرتی کوتاه مدت بروید ودر این سفرعزیزانتان را نیز باخود همراه کنید.
فـال روزانـه - تیر
ذهنتان احساس امنیتی فوق العاده به شما می دهد و این شما را قادر می شازد تا با خیال راحت به کشف دنیاهای تازه بپردازید. این که بدانید تکیه گاهی دارید که در مواقع سختی می توانید به آن اعتماد کنید به شما اعتماد به نفس کافی برای سفر و پیش رفتن در دنیای ناشناخته را می دهد. راه هایی تازه برای وارد کردن عشق به زندگیتان پیدا کنید. آیااصلابه اینکه چقدرازدوستان وعزیزانتان انتظارداریدفکرمیکنید؟شایدازآنهابیشترازخودتان انتظاردارید و این اصلا عادلانه به نظرنمیرسد،به نظرشمااینطورنیست؟امروزباکمی تأمل درمورداین موضوع خواهیدتوانست این وضعیت راتصحیح کنید.

فـال روزانـه - مرداد
اکنون زمان خوبی است برای این که به طور جدی به هنرتان فکر کنید و برای آن وقت بگذارید. شما با استعداد به دنیا آمده اید، ولی به استعدادهای خود به اندازه کافی احترام نمی گذارید و حتی به اندازه کسی که بخش کوچکی از این همه استعداد شما را دارد قدر توانایی های خود را نمی دانید. به طور واقعگرایانه به ابزارهایتان نگاه کنید و بدانید که شما اگر از خلاقیت بسیار خود درست استفاده کنید قدرت به دست آوردن موفقیت های بسیار را دارید.سعی کنیدکمتربه خودتان فشاربیاوریدوکارهای غیرضروری راازلیست کارهای امروزتان خط بزنید. حالا که آخر هفته فرا رسیده است حتماباید وقتی راهم صرف استراحت کردن کنید.
فـال روزانـه - شهریور
شاید فکر کنید که طرف مقابلتان پیام های شما را گرفته ولی به آنها پاسخی نمی دهد، ولی به احتمال خیلی زیاد دارید اشتباه می کنید و او آنها را دریافت نکرده است. شاید هم از او سؤالی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است