عکس و تصویر فاااااااال واقعیاین #فال کاملا واقعی است و از کتاب...

فاااااااال واقعی
این #فال کاملا واقعی است و از کتابreal horoscope که جدیدا منتشر شده

@aksojok

✳️ #ﻓــﺮﻭﺭﺩﯾﻦ farvardin#
رک و راست، تند و #آتشین# مزاج و پر# حرارت، پرتوقع و ریاست #طلب، یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل و یک آن سرد و یخ و بی #تفاوت، شجاع و با اعتماد به نفس است. وقتی عاشق می شود گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده اما با #رفتار آرامی که دارد #شما #کمتر متوجه قلب آکنده از #عشق او می شوید.

@aksojok

✳️ #ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺘـــ ordibehesht#
آرام، اهل عمل، راستگو. در# دوستی #ثابت قدم اما شراکت با آنها سودبخش نخواهد بود. دیر ناراحت می شود ولی اگر #ناراحت بشود دنیا را به هم می ریزد. بسیار مهربان و عاطفی طوری که
#ﻣﺤﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ #ﺭﻭﺯﯼ ﺑﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﻮد!


@aksojok

✳️ #ﺧــــــــﺮﺩﺍﺩ khordad#
با سلیقه، #خوش برخورد و# دلسوز. دست و #دلباز و گاهی #ولخرج، عاشق #تنوع ودارای حالات روحی متغیر. یه خردادی چند روح #مختلف را در جسم خود# دارد و در واقع چند نفر است! عاشق #بحث و #مذاکره و هم# صحبتی با او برای دیگران #دلچسب است. #رمانتیک و #احساساتی و در #عشق بسیار #رویاپرداز و #وفادار.@aksojok

✳️ #ﺗﯿـــــــــــﺮ #tir #
#پرانرژی، #درونگرا و بسیار #حساس، عاشق ثروت و #تجملات.# اغلب افرادی اجتماعی و ماجراجو. زندگی او دارای# نظم و #هماهنگی است. از# انتقاد #خوشش نمی آید و #عاشق تعریف و #تمجدید است. قلب متولد #تیر به #مغزش فرمان می دهد و بیشتر زندگی او تحت سلطه عواطف اوست.

@aksojok

✳️# ﻣــــــــــﺮﺩﺍﺩ #mordad#
#باهوش و #جذاب، شاد و با #شخصیت،# خواهان تجمل و زندگی# لوکس، #عشق با روح متولدین این ماه عجین #شده و بی# عشق نمی تواند زندگی کند. درون او گربه ای است که می خواهد مدام ناز و نوازش و #ستایش شود. ﻣﺮﺩﺍﺩﯼ #ﻏﺮﻭﺭﺵ ﺭﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ و اگر به خاطر #شما پا روی غرورش# گذاشت بدانید #عاشقانه #دوستتان دارد.

@aksojok

✳️ #ﺷﻬـــــﺮﯾﻮﺭ #shahrivar#
#خوش شانس و@ اهل #صمیمیت، پایبند به قول و قرار، صادق و خیرخواه، رک گو خیلی باهوش و #مغرور ، #تیز بین ، قابل اعتماد و محترم . گاه منفی #گراست و نیمه خالی لیوان را می بیند، #احساساتی، بی ریا و# خوش قلب.
#عشق #متولد شهریور بسیار کم شعله، اما #جاودانه و با #حرارت است.

@aksojok

✳️ #ﻣﻬــــــــــــﺮ #mehr#
#خوش پوش و زیبا، با #شخصیت و# مؤدب. مشکل پسند،# باهوش. صلح طلب و مردمدار، دارای قدرت اراده و تصمیم گیری عالی. قلب بزرگی دارد و برای رفع کدورت پیش قدم میشود، بسیار #منطقی و حتی در امور عاشقانه هم از# منطق خود استفاده می کند و به راحتی می تواند قلب و نظر شما را به سوی خود جلب کند.

@aksojok

✳️ #ﺁﺑــــــــــــﺎﻥ aban#
#گرم و #جذاب، موقع شناس و با#استعداد، #دارای #آرامشی #درونی در عین حال #عاشق #هیجان، با سلیقه و بسیار #دلسوز، متولد آبان دارای# قدرت فکرخوانی است و #گول نمی خورد، در #قبال کسی که #دوست دارد بسیار #صادق و #وفادار و اگر در #قلبش جایی باز #کنید برای همیشه آنجا جای #شماست.

@aksojok

✳️ #ﺁﺫﺭazar#
#مهمان دوست و بسیار #معاشرتی، #مهربان و خلاق، خوش گذران و خواهان آزادی، متفکر، مرموز و متغیر، مقاوم، رازدار و گاهی خسیس، متولد #آذر دارای رفتاری افراطی در #غم و #شادی است. به عشق با #چشمی شاعرانه نگاه می کند و اگر عاشق شما باشد دیگر در رفتار او اثری از منطق به چشم نمی خورد.

@aksojok

✳️ #ﺩﯼ day#
خانواده دوست و قدرت طلب، خوش فکر و خوش شانس، صمیمی و خوش برخورد، شجاع و با اعتماد به نفس، قدرشناس و با محبت، متولد دی بسیار صادق و بی ریا است. درون گرا و موفق، در عشق کم تظاهر اما با کمی حوصله متوجه آن خواهید شد که در سینه او چه قلب گرم و عاشقی در حال تپیدن است

@aksojok

✳️ ﺑﻬﻤـــــــــــــــﻦ bahman
بسیار جذاب و خوش پوش، پایبند به سنت، عموماً دارای ثبات شغلی و شخصیتی، اهل صرفه جویی و پس‎انداز، دارای روحیه‎ای شاد و امیدوار، در قضاوت کمی عجول، باهوش و زیرک، متولد بهمن تحت تاثیر سردی زمستان است و عشقش را دیر ابراز می کند و از برملا کردن راز دل خویش خود داری می کند.

@aksojok

✳️ ﺍﺳﻔﻨـــــــــــــــﺪ esfand
خوشرو و بسیار مهربان،اجتماعی و معاشرتی، خوش قلب و متعصب، دارای افکاری سازنده و مبتکر، صبور و پر حوصله، متولد اسفند نیازمند آن است که دائما او را نسبت به عشق خود مطمئن کنید و مدام به او بگویید که دوستش دارید. از نظر امور عشقی بی نظیر است و عشق و احساس جزیی از وجود متولد اسفند است.
Channel : @aksojok

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...