ویژه کنید
عکس و تصویر بسم الله الملک القدوس آقای روحانی!!! عالیجناب ف.....! نه به #شعور مردم #توهین کنید!!! و ...

بسم الله الملک القدوس


آقای روحانی!!! عالیجناب ف.....!
نه به #شعور مردم #توهین کنید!!! و نه به اسطوره هایشان.....


#روحانی، صبح امروز در مراسم جشن!!!!! روز فناوری هسته‌ای گفت؛


ما در شرایط جدیدی امسال بیستم فروردین را به عنوان روز فناوری هسته‌ای جشن می‌گیریم؛ امسال، سالی است که حق ملت ایران در زمینه فناوری هسته‌ای از سوی جهانیان و سازمان‌های بین‌المللی به رسمیت شناخته شده، امسال بیستم فروردینی است که جهان به صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران، اذعان و اعتراف کرده است.


فریدون خان برجامی!!!، در حالی صحبت از جشن می کند که ذره ای به آنچه از دست دادیم اشاره نمیکند ولی وقیحانه اقدام به #بزک_برجام میکند!!!از دست دادن 98 درصدی ذخیره اورانیوم غنی شده،
بتن ریزی قلب رآکتور آب سنگین اراک،
برچیدن دو سوم سانتریفیوژها،
تبدیل فردو به مرکز تحقیقاتی!
خروج ذخیره آب سنگین،
و حتی آزادی جیسون!!!!! رضاییان جاسوس امریکایی در دقایق آخرین قبل از اعلام اجرایی شدن برجام و ..... از جمله خساراتی بود که علی رغم ادعاهای وی، به این کشور وارد شد و #روحانی این شیخ حراف که #اکاذیب وی بارها ثابت شده، برخلاف نامه رهبری اسمی از این خسارات نمی برد....وی در بخشی دیگر از سخنان غیر واقعی خود، نام #ظریف را به عنوان افتخار ایران!!!!! در کنار بزرگان و افتخارات واقعی مردم ایران نظیر #حافظ، #بوعلی سینا و #زکریای رازی قرار میدهد و برای افتخار نداشته وی و تیم همراهش که #کلاه آمریکایی تا #زانو بر سرشان رفته مدیحه سرایی میکند!!!!در واقع روحانی، با اسم بردن از ظریف در کنار این مفاخر علمی و ادبی که هیچ سابقه ای از #ساده_لوحی، #سهل_اندیشی قریب به خیانت و #دروغگویی، در تاریخ برایشان ثبت نشده، به این اسطوره های ایرانی توهین میکند و شان آنان را پایین می آورد. ..


آری جناب روحانی!!


بجای بزک برجام (خسارت محض) و مدح بیجا و غیر واقعی تیم و سرتیم مذاکره‌کننده هسته‌ای!!!! که این روزها بلند کردن صدا!!! (گنده گویی!!) و #پرتاب_خودکار را افتخار خود می دانند، اندکی و فقط کمی بیش از اندکی!!!! تعقل و تفکر نمایید تا در سخنرانی هایتان نه به شعور مردم #توهین کنید! و نه به اسطوره هایشان!!!!!

.
.
.
.
بعون الله الرحمن الرحیم
!!!عباس!!! (بابای ترنم )
بعد از ظهر پنجشنبه نوزدهمین روز بهار 95 تهران#پ.ن؛
اسم بردن از ابوموسی اشعری این شیخ ساده لوح زمان امام علی علیه السلام در کنار برخی از سهل اندیشان حتماً مناسب تر است!!!بعد از تحریر :
الباقی سخنان امروز روحانی جای نقد و تحلیل بیشتری دارد که بوقت مناسب و به شرط حیات تحریر خواهم نمود....
#روحانی #دروغ_بزرگ #بزک_برجام #روحانی_مچکریم #رکود #رسوایی #جیغ_بنفش #حقه
#ظریف_مچکریم #کثیرالشک #فتح_الفتوح
#بصیرت_افزائی
#بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...